ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple Vision Pro від Caviar із 18-каратного золота зʼявляться наступного року

author avatar ProIT NEWS

Caviar – компанія, відома виробництвом розкішних варіантів популярних технічних гаджетів, має намір наступного року випустити спеціалізований Apple Vision Pro, покритий 18-каратним золотом. Про це повідомляє Mac Rumors.


Пов’язка на голову пристрою виготовлена ​​зі шкіри Connolly та оснащена кріпленням золотого козирка. Дизайнери надихалися відкидними окулярами Тома Форда та лижними масками Gucci.

«Судячи з реакції публіки, не всі люблять, щоб їхні очі було видно. З версією Caviar ви можете зберегти свою конфіденційність, якщо забажаєте», – говорять у компанії.

Apple Vision Pro CVR Edition від Caviar буде випущено обмеженим тиражем на початку 2025 року – всього 24 одиниці. Згідно з інформацією на офіційному сайті, стартова ціна доступна за запитом, але в інших місцях пристрій рекламується приблизно за $40 тисяч.

Caviar також нещодавно представив кастомний iPhone 15 Pro, який теж був змінений, щоб відповідати зовнішньому вигляду Vision Pro. Він коштує лише $8060, і його можна попередньо замовити на вебсайті компанії.

Нагадаємо, що улюблені аксесуари від Microsoft тепер випускатимуться під брендом Incase.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.