ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Презентація Apple Vision Pro змусила Samsung вдосконалювати дисплей своєї VR-гарнітури Galaxy XR

author avatar ProIT NEWS

Після дебюту довгоочікуваної Apple Vision Pro на WWDC 2023 Samsung планує оновити дисплей своєї гарнітури Galaxy XR, щоб не відставати від конкурентів. Про це повідомляє Tom’s Guide.

Раніше вважалося, що Samsung розробляє дисплей із щільністю пікселів 2000 PPI для своєї гарнітури змішаної реальності Galaxy XR. Однак, очевидно, це вже не так після того, як Apple показала свій Vision Pro.

Apple офіційно підтвердила, що гарнітура матиме 23 мільйони пікселів на обох подвійних дисплеях Micro OLED. Відповідно до звіту Display Supply Chain Consultants, це означає щільність пікселів «приблизно 3400 PPI».

У відповідь, як повідомляється, Samsung нібито вирішила оновити дисплей Galaxy XR до 3000 PPI, щоб не відставати від конкуренції, каже відомий експерт OreXda.

Виробництво нових і оновлених дисплеїв заплановано на листопад цього року. Профільні оглядачі повідомляють, що через це запуск може бути відкладено, і Samsung не зможе випустити Galaxy XR раніше кінця 2023 року. Це може наблизити період його запуску до випуску Apple Vision Pro, який, за словами Apple, не буде доступний до 2024 року.

З ціною 3499 доларів Apple Vision Pro є найдорожчою масовою гарнітурою на ринку. Meta Quest 2 — одна з найкращих гарнітур VR за потужністю та портативністю за доступною ціною. Незважаючи на такий рівень попереднього успіху, Meta важко продала споживачам свою набагато дорожчу Meta Quest Pro, і це все ще третина ціни Apple Vision Pro.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.