ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

П’ять важливих функцій безпеки iOS 17, які з’являться на вашому iPhone цього року

author avatar ProIT NEWS

Apple на своїй останній конференції WWDC представила нову версію операційної системи для iPhone – iOS 17. Крім NameDrop і Live Voicemails, компанія також представила низку нових функцій безпеки та приватності, які вже скоро стануть доступними. Сайт 9to5mac.com зробив короткий огляд деяких із них.

  1. Блокування приватних вікон у Safari за допомогою Face ID. В iOS 17 Apple додала додатковий рівень безпеки приватного перегляду, використовуючи технологію Face ID. Тепер користувачі можуть встановити опцію «Вимагати Face ID для розблокування приватного перегляду», щоб захистити свої вкладки. Це означає, що кожного разу, коли ви закриваєте Safari або блокуєте свій iPhone, вам доведеться підтверджувати свою особу за допомогою Face ID.
  2. Apple продовжує свою боротьбу з трекінгом в Інтернеті, і в iOS 17 є покращений захист для Safari, Mail і Messages. Ця нова функція дозволяє автоматично виявляти та видаляти відстежувальні параметри з URL-адрес. Відстежувальні параметри – це додаткові дані, які рекламодавці додають до посилань, щоб стежити за вашою активністю в Інтернеті. Наприклад, вони можуть використовувати ці параметри, щоб дізнатися ваше місцезнаходження або інформацію про ваш пристрій.
  3. В iOS 17 є можливість встановити автоматичне видалення кодів перевірки у повідомленнях та електронній пошті після їх використання. Ця функція дуже зручна, особливо для користувачів, які регулярно використовують двофакторну автентифікацію. Після введення коду перевірки він автоматично видаляється, що сприяє підвищенню безпеки пристрою. Тепер не потрібно хвилюватися про те, що старі коди залишаються у повідомленнях або пошті, оскільки вони будуть автоматично видалені після використання.
  4. В iOS 17 Apple впроваджує нові правила доступу до фотографій. Якщо раніше ви дозволяли додаткам мати доступ до своїх фотографій протягом 6 місяців або довше, то тепер ви отримаєте запит щодо обмеження доступу або продовження повного доступу до вашої фотобібліотеки. Це дасть змогу контролювати, які фотографії додатки мають право використовувати. Запит буде з’являтися після завантаження iOS 17, і ви зможете вибрати, які фотографії ви хочете дозволити додаткам використовувати, а також переглядати та редагувати ці налаштування в будь-який час.
  5. В iOS 17 з’явилася нова функція під назвою «Check In» у додатку Messages, яка дозволяє автоматично повідомляти вашим друзям або родичам про досягнення вами певної точки. Якщо щось піде не за планом і система помітить, що ви не продовжуєте рухатися до місця призначення, вона автоматично сповістить обрані контакти. У повідомленні будуть вказані ваше точне місцезнаходження, рівень заряду батареї, стан мобільного зв’язку та час останньої активності, щоб обрані контакти могли зрозуміти поточну ситуацію.

Повний список безпекових функцій – за посиланням.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.