ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple анонсувала Apple Intelligence: персональні моделі ШІ для iPhone, iPad і Mac

author avatar ProIT NEWS

На події WWDC 2024 Apple оголосила про запуск Apple Intelligence. Компанія представила свою стратегію штучного інтелекту з набором функцій, які мають бути потужними, інтуїтивно зрозумілими, інтегрованими, персональними та приватними.

Функції Apple Intelligence доступні на iPhone, iPad і Mac і використовують комбінацію генеративних моделей штучного інтелекту на пристрої та на сервері, повідомляє 9to5mac.com.

Функції Apple Intelligence включають персоналізовану пріоритезацію сповіщень на iPhone, генеративні інструменти написання в різних програмах, створення зображень тощо.

В Apple кажуть, що їхній генеративний штучний інтелект вирізняється тим, що він персоналізований відповідно до індивідуального контексту, але при цьому зберігає конфіденційність. Наприклад, під час читання електронного листа Apple Intelligence може переглянути електронний лист, знайти пов’язані контакти, надати вказівки та знайти відповідні файли.

Генерація зображень дає змогу створювати мультяшні зображення, які нагадують контакти в адресній книзі користувачів, і надсилати їх друзям через повідомлення.

Apple Intelligence в основному підтримується моделями на пристрої, сумісними з A17 Pro на iPhone 15 Pro, а також M1 і пізніших Apple Silicon Mac.

Apple запускає серверну інфраструктуру, на якій працюватимуть більш складні моделі під назвою Private Cloud Compute. У компанії кажуть, що це дозволяє потужнішим генеративним моделям ШІ обробляти ваші дані, не порушуючи конфіденційності.

За словами фахівців, дані користувачів не зберігаються та не стають доступними Apple під час використання Private Cloud Compute.

Окрім функцій, які пропонує Apple Intelligence, компанія також співпрацює з OpenAI, щоб запропонувати ChatGPT безпосередньо у своїх операційних системах.

Функції Apple Intelligence безкоштовні. Для функцій ChatGPT потрібен платний обліковий запис при перевищенні звичайної безкоштовної квоти.

Читайте також на ProIT: NVIDIA представила на виставці Computex 2024 низку продуктів – від нових ноутбуків зі штучним інтелектом до потужної платформи Blackwell і мережі Spectrum-X Ethernet.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.