2 хв

Apple презентувала перші окуляри віртуальної реальності

author avatar ProIT NEWS
ProIT: медіа для профі в IT

Учора Apple провела щорічну конференцію для розробників WWDC 2023, в рамках якої презентувала ряд оновлень. Зокрема, Apple оголосила про випуск нового революційного продукту - Apple Vision Pro.

Apple Vision Pro - це перші окуляри з функцією доповненої реальності, у яких поєднано більше 5000 запатентованих технологій. Фактично, це автономний переносний VR-комп'ютер.

Новий гаджет інтегрує інтерфейс "робочого столу" в реальне життя. Із Apple Vision Pro  на існуючих поверхнях вашої кімнати можна читати статті, відповідати на повідомлення, спілкуватись по відеозв'язку та дивитись кіно, регулюючи розмір зображення на власний смак. Управляти гаджетом можна  очима, жестами та голосом.

"Створена на основі десятиліть інновацій Apple, Vision Pro на роки випереджає все, що було створено раніше, завдяки новій революційній системі введення та тисячам революційних інновацій. Це відкриває неймовірні можливості для наших користувачів та захоплюючі нові можливості для наших розробників", - розповідають про свій продукт представники компанії.

Продаж окулярів від Apple почнеться з початку 2024 року, а коштувати гаджет буде недешево - 3499 доларів.

Після презентації VR-окулярів акції Apple різко пішли вгору: згідно з даними Нью-Йоркської фондової біржі, на торгах у понеділок, 5 червня, вартість акцій Apple досягла нового історичного максимуму.

Зазначається, що акції компанії зросли вже на $3,24 (1,79%), до рівня $184,19. Попередній рекорд було встановлено в січні 2022 року. Загалом з початку року вартість цінних паперів Apple зросла на 40%.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.