ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple планує кардинально оновити iPad Pro у 2024 році, щоб оживити ринок планшетів

author avatar ProIT NEWS

Марк Гурман у своєму блозі для Bloomberg повідомляє, що наступного року планується «перше велике оновлення iPad Pro з 2018 року». Поточний iPad Pro в останні роки оновлювався новими мікросхемами, камерами, технологією відображення та датчиками, але не зазнав більш фундаментальних змін.

Колись цей продукт розглядався як потенційний наступник Mac, але тепер iPad приносить найменший дохід серед основних сегментів Apple. У минулому кварталі продажі знизилися до найнижчого рівня з 2020 року.

Продажі планшетів, як і настільних комп’ютерів і ноутбуків, впали після сплеску, спричиненого пандемією. Майже всі великі виробники мають таку проблему, включно з Samsung Electronics Co. і Lenovo Group Ltd. Серед споживачів немає особливого бажання купувати новий планшет. До того ж протягом останніх років багато споживачів купували телефони з більшим екраном, що робило планшет ще менш потрібним.

При цьому Apple перебуває у кращому становищі, ніж більшість конкурентів. Компанія залишається лідером на ринку планшетів із 37% поставок у минулому кварталі.

За даними IDC, Xiaomi була єдиним великим виробником, який має приріст у минулому кварталі, збільшивши поставки на 42%. Але це дає загальну кількість лише 1 мільйона одиниць у порівнянні з майже 11 мільйонами Apple.

За словами Марка Гурмана, нова лінійка iPad Pro складатиметься з двох моделей: одна з 11-дюймовим дисплеєм, друга – з 13-дюймовим. Ці дисплеї також перейдуть на технологію OLED. Нові моделі iPad Pro пропонуватимуть дисплеї, які будуть «чіткішими та яскравішими й точніше відтворюватимуть кольори».

Нові моделі iPad Pro також матимуть чипи M3 всередині. Пристрої, які зараз тестує Apple, використовують ідентифікатори моделей J717, J718, J720 і J721. Очікується, що чип M3 вперше дебютує пізніше цього року в нових оновленнях Mac.

Крім того, Марк Гурман повідомив, що «оновлена ​​Magic Keyboard» зробить iPad Pro «ще більше схожим на ноутбук, ніж поточна конфігурація». Повідомляється, що однією зі змін буде збільшений трекпад.

Що стосується дати випуску, то він вважає, що нові моделі iPad Pro не дебютують до «весни або початку літа» наступного року і що жодних оновлень для пристроїв з цього часу не планується.

Про те, що Final Cut для iPad отримує перше оновлення з новими функціями, а інші програми Pro отримують виправлення помилок, читайте в матеріалі ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.