ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Final Cut для iPad отримує перше оновлення з новими функціями, інші програми Pro отримують виправлення помилок

author avatar ProIT NEWS

Apple цього тижня випустила оновлення для низки професійних програм: Final Cut Pro, Logic Pro, Motion і Compressor. Хоча більшість оновлень не додають нових функцій, окрім виправлення помилок і покращення продуктивності, Final Cut Pro для iPad отримує перше з моменту випуску оновлення, повідомляє 9to5mac.com.

Final Cut Pro був випущений для iPad у травні разом з версією Logic Pro для iPadOS. Однак багато професійних відеоредакторів скаржаться на відсутність важливих функцій, доступних у версії Final Cut Pro для Mac. У своєму першому великому оновленні з того часу Final Cut для iPad отримує нові функції.

Згідно з примітками до оновлення Final Cut Pro 1.1 для iPad, програма тепер підтримує ще більше комбінацій клавіш, таких як натискання N для включення/виключення прив’язки, Control-I для відображення деталей при перегляді кліпів і натискання S для включення/виключення попереднього перегляду.

Оновлення також виправляє помилки, що стосуються спеціальних шрифтів, і поліпшує загальну стабільність програми.

Були виконані такі зміни/оновлення:

•  Включення або виключення прив’язки за допомогою комбінації клавіш N.

•  Переміщення курсора відтворення назад або вперед на 10 кадрів за допомогою комбінацій клавіш Shift-стрілка вліво і Shift-стрілка вправо.

  • Демонстрація інформації для кліпів браузера за допомогою комбінації клавіш Control-I.
  • Увімкнення/вимкнення функції знімання за допомогою комбінації клавіш S.
  • Увімкнення/вимкнення аудіозапису за допомогою комбінації клавіш Shift-S.
  • Можливість розділяти та перемикати кути мультикамерного кліпу за допомогою комбінацій клавіш 1, 2, 3 й 4.
  • Можливість показати/сховати коліщатко за допомогою комбінації клавіш Control-Shift-W; розгорнути/згорнути його за допомогою комбінації Control-W.
  • Можливість перемикати коліщатко між режимами відтворення та допоміжного перенесення за допомогою комбінації клавіш Shift-W.
  • Виправлено проблему, коли спеціальні шрифти не відображаються в інспекторі.
  • Виправлено помилки, які покращують загальну стабільність і продуктивність.

Версія для Mac також отримала оновлення разом з іншими програмами Pro від Apple, такими як Logic Pro, Compressor і Motion. Однак у цьому випадку немає нових функцій – лише виправлення помилок і підвищення продуктивності та стабільності. Apple також випустила незначне оновлення iMovie.

Програми Apple Pro для macOS доступні в Mac App Store як одноразова покупка, Final Cut Pro для iPadOS вимагає щомісячної підписки у розмірі $4,99.

Раніше ми повідомляли, що Apple виправляє критичні вразливості в iOS, iPadOS 16 і macOS Ventura.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.