ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple виправляє критичні вразливості у iOS та iPadOS 16 і macOS Ventura

author avatar ProIT NEWS

У понеділок, 10 липня, Apple повідомила про доступні швидкі безпекові оновлення для останніх мобільних (iOS 16.5.1 та iPadOS 16.5.1) та компʼютерної (macOS Ventura 13.4.1) операційних систем.

Згідно з довідкою Apple, вразливість (про яку було повідомлено анонімно) стосувалася веб-SDK та могла привести до виконання довільного коду на пристрої. CVE-ID код вразливості: CVE-2023-37450.

Нещодавно Apple відокремила швидкі безпекові оновлення від більш масивних за обсягом загальних оновлень системи, наповнених новим функціоналом чи виправленням багів. Завдяки цьому пакети швидких безпекових оновлень встановлюються значно швидше, адже «важать» мало та стосуються виключно безпекового аспекту. Дізнатися більше про Rapid Security Responses від Apple можна тут.

Оновлення встановлюються автоматично на всі пристрої, де це (за замовчуванням) ввімкнено. Щоб перевірити, чи оновилися Ваші пристрої – Налаштування → Загальні → Оновлення. Підкреслимо, що Apple рекомендує залишати автоматичні оновлення увімкненими для забезпечення найвищого рівня захисту та функціональності пристрою.

Раніше ProIT повідомляв, що Mozilla випустила Firefox 115 із патчами для двох серйозних помилок use-after-free.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.