ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Незабаром Windows дозволить «видобувати» текст із фотографій на Android

author avatar ProIT NEWS

Майбутня версія Microsoft Phone Link дає змогу вибирати та копіювати текст із зображень, синхронізованих із вашого телефона Android, повідомляє The Verge.

Ця функція вже доступна у збірках Release Preview Insider, тому незабаром має стати доступною для всіх.

Phone Link (зв’язок із Windows на стороні телефона) дає змогу синхронізувати дзвінки, повідомлення, сповіщення та зображення і транслювати їх із телефона Android на комп’ютер із Windows.

Також він обмежено працює із пристроями iOS, які синхронізують лише сповіщення, повідомлення і дзвінки через Bluetooth.

Інструмент Windows Snipping Tool отримав вилучення тексту минулого року приблизно в той самий час, коли Phone Link отримав сповіщення про спільний доступ до зображень. Тому за допомогою інструмента Snipping Tool можна було трохи витягти текст із фотографій телефона.

Це оновлення просто заощаджує вам крок і дозволяє робити це у програмі. Вказана функція доступна у Phone Link 1.24051.91.0, тож було проведено її швидке тестування в Insider Preview Build 22635.3646 (бета-канал).

Під час тестування оптичне розпізнавання символів виявилося пристойним, хоча давало більше помилок, ніж інструменти для виділення тексту Samsung або Apple з тією самою фотографією сторінки книги.

Для більш довгих уривків вам, імовірно, краще увімкнути копіювання і вставлення на різних пристроях, «видобувати» текст на телефоні та надіслати його таким чином на комп’ютер.

Читайте також на ProIT: macOS 15: усе, що потрібно знати про наступне велике оновлення Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.