ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

1Password тепер дозволяє використовувати ключі доступу на Android

author avatar ProIT NEWS

Компанія 1Password оголосила у своєму блозі, що телефони Android тепер можуть використовувати ключі доступу, збережені в 1Password, так само, як і існуючі розширення браузера 1Password і застосунок компанії для iOS.

Ключі доступу на Android за замовчуванням використовують Менеджер паролів Google, але ці дані доступні лише на інших ваших пристроях Android, у вебпереглядачі Chrome або Chromebook. 1Password – це більш кросплатформне рішення.

У дописі в блозі 1Password сказано: «Сьогоднішнє оголошення базується на підтримці ключа доступу, яку ми випустили для настільної версії 1Password у браузері та 1Password для iOS минулого року. Mac, Windows, iOS, Android – незалежно від ваших уподобань на платформі, тепер ви можете обійтися без пароля та розпочати розблокування Інтернету швидшим і безпечнішим способом. Ми раді, що так багато людей почали використовувати ключі доступу, і раді, що власники пристроїв Android тепер також можуть прийняти їх».

Ви можете переглядати, упорядковувати, ділитися та видаляти свої ключі доступу з будь-якого пристрою Android, але для їх використання потрібен пристрій з Android 14 або новішої версії. Це не стосується багатьох телефонів і планшетів. Усі підтримувані наразі пристрої Google Pixel мають Android 14, а також багато пристроїв Samsung Galaxy, але більшість інших телефонів і планшетів все ще працюють на Android 13 або старіших версіях.

Для підтримки ключів доступу потрібна остання версія 1Password для Android (програми для Android, яка підтримує ключі доступу), а також Android 14 або новішої версії.

У компанії зазначили, що 1Password ще не може створювати та використовувати ключі доступу в Chrome для Android, але Google працює над новим API, щоб впровадити цю функцію. Ймовірно, що ця вимога також стосується інших веббраузерів Android на основі Chrome, таких як Microsoft Edge і Vivaldi.

Раніше ProIT публікував лайфхаки, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Піідписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.