ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Цього року Apple може обійтися без весняної події, але випустить багато новинок

author avatar ProIT NEWS

Цієї весни компанія Apple планує випустити багато новинок, але, як повідомляється, не демонструватиме цього на спеціальному весняному заході.

Як зазначає Марк Гурман для Bloomberg, для Apple не так вже й незвично пропускати весняну подію – минулого року її також не було. Пропускала її компанія й у минулі роки. Однак це трохи дивно, враховуючи безліч пристроїв, які вона має випустити.

Найбільше – це оновлений iPad Pro з OLED-екраном і чипом M3. Здебільшого дизайн найефективнішого планшета Apple не змінився з моменту оновлення у 2018 році, коли взяв дизайн із пласкими боками, що також визначає дизайн телефонів, ноутбуків та навіть iMac.

Очікується, що компанія оновить iPad Air, представивши нову 12,9-дюймову версію поряд зі звичайною 10,9-дюймовою моделлю. Обидва будуть першими новими iPad із 2022 року.

Також подейкують, що технологічний гігант скоро випустить новий Apple Pencil. Можуть бути нові змінні магнітні наконечники, які змінюють його характеристики для різних видів мистецтва. Також він може мати вбудовану функцію Find My.

Інші аксесуари, які цієї весни може випустити Apple, включають перероблену клавіатуру Magic Keyboard для iPad Pro, яка буде покрита алюмінієм і надасть розкішному iPad більше ілюзії ноутбука.

Очікується, що весна також стане моментом випуску 13- та 15-дюймових MacBook Air із чипом M3. Ймовірно, вони не зміняться значно – просто матимуть більш потужні чипи та, можливо, кращий дисплей. Як і у випадку з iPad, це буде перше оновлення 13-дюймового MacBook Air із 2022 року.

Тож, судячи з останніх чуток, наступною великою подією Apple стане всесвітня конференція розробників, яка зазвичай відбувається в червні. Там ми очікуємо багато змін.

Марк Гурман пише, що компанія готується оприлюднити результати своїх масштабних зусиль, щоб наздогнати конкурентів у сфері генеративного ШІ.

Також на літньому заході Apple продемонструє, що робить для оновлення своїх операційних систем, тож очікуйте багато оновлень. Особливо для iOS 18, яка має стати найзначнішим програмним забезпеченням, яке коли-небудь бачив iPhone.

Раніше ми повідомляли, що Apple готується купити стартап зі штучним інтелектом із передовою технологією конфіденційності для підтримки Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.