ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple готується купити стартап з ШІ із передовою технологією конфіденційності для Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple готується купити стартап зі штучним інтелектом із передовою технологією конфіденційності для підтримки Apple Vision Pro.

Джерела повідомляють, що Apple планує придбати Brighter AI – німецький стартап зі штучним інтелектом, який спеціалізується на анонімізації даних про обличчя та номерні знаки. Це придбання планують використати для покращення функцій конфіденційності в Apple Vision Pro, повідомляє 9to5mac.

Компанія, можливо, розглядає технологію Brighter AI, щоб мінімізувати ризик захоплення ідентифікаційної інформації Apple Vision Pro у відео чи фотографіях, зроблених публічно.‌‌‌‌ Відеозапис за допомогою iPhone зазвичай не викликає цих проблем. Однак Apple Vision Pro може спровокувати їх виникнення, оскільки має функцію знімати відео більш непомітно, ніж смартфони.

Ця технологія також може принести користь майбутнім пристроям, які зроблять фото- та відеозйомку ще менш помітними. Vision Pro містить тонку візуальну підказку на передній панелі під час захоплення медіа.

Apple вже використовує технологію розмиття облич і номерних знаків на зображеннях Apple Maps.

Згідно з політикою компанії щодо збирання зображень для Карт, вона застосовує технологію розмиття зображень перед публікацією будь-яких зображень, щоб захистити конфіденційність людей, знятих під час процесу картографування.

У 2015 році Apple провела річну серію тест-драйвів по США та Європі, щоб удосконалити свою технологію розмивання зображень. Компанія не оприлюднила зібрані зображення, але використала їх для вдосконалення техніки розмивання облич і номерних знаків.

Що може запропонувати Brighter AI

Придбання Brighter AI викликає особливий інтерес, оскільки компанія пропонує передову технологію AI для анонімізації даних без розмивання.

Метод Brighter AI змінює зображення, щоб об’єкти залишалися невпізнанними, але зберігали свій природний вигляд.

Натомість Brighter AI може змінювати зображення таким чином, що об’єкти більше не можна ідентифікувати. Це робиться таким чином, щоб зберегти природний вигляд.

Технологія Deep Natural Anonymization 2.0 від Brighter AI обіцяє широке застосування в різних продуктах. Apple може розширити його використання за межі Apple Vision Pro та Apple Maps.

Зауважимо, що заснована у 2017 році компанія Brighter AI востаннє отримувала фінансування від інвесторів у лютому 2023 року.

Також ми писали, що чат-бот Ernie AI від Baidu з’явиться у нових смартфонах Samsung Galaxy S24.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.