ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Чат-бот Ernie AI від Baidu з’явиться в нових смартфонах Samsung Galaxy S24

author avatar ProIT NEWS

Baidu AI Cloud інтегрує свій чат-бот Ernie у смартфони Samsung Galaxy S24, що дозволить користувачам перекладати дзвінки в режимі реального часу та подарує багато інших функцій, повідомляє CNBC.

Ernie – це відповідь китайського технічного гіганта на ChatGPT від OpenAI, чат-бот на базі технології штучного інтелекту, який здатний генерувати відповіді людською мовою на підказки користувачів.

«Тепер завдяки можливостям Ernie для розуміння та генерування оновлений Samsung Note Assistant може перекладати контент, а також підсумовувати довгий вміст у чіткі, інтелектуально організовані формати одним натисканням кнопки, оптимізуючи організацію великого тексту», – йдеться в заяві фірми.

Це сталося через тиждень після того, як Samsung показала свою останню лінійку Galaxy S24 з функціями штучного інтелекту, оскільки південнокорейський електронний гігант намагається обігнати конкурента Apple.

Компанія не увійшла до п’ятірки найкращих постачальників смартфонів у Китаї. Натомість Apple стала найбільшим постачальником смартфонів у Китаї за кількістю поставок у 2023 році та зайняла 17,3% частки ринку в країні, показали дані IDC. Honor посіла друге місце з часткою ринку 16,8%. За нею йдуть Vivo, Huawei та Oppo.

Версія Ernie 4.0 була запущена в жовтні. У Baidu стверджують, що це «найпотужніша версія моделі основи Ernie на сьогоднішній день» із повними можливостями розуміння, генерування, міркування та пам’яті.

Крім того, зазначено, що можливості Ernie 4.0 такі ж передові, як і моделі GPT-4 від OpenAI.

«Його було значно покращено порівняно з онлайн-версією бота Ernie. Тепер він не поступається GPT-4», – сказав генеральний директор Робін Лі під час заходу Baidu World 2023 у жовтні.

Наприкінці грудня компанія повідомила, що бот Ernie перевищив 100 мільйонів користувачів лише через 4 місяці після того, як вона випустила свій чат-бот для громадськості. Для порівняння, ChatGPT досяг 100 мільйонів активних користувачів щомісяця лише через 2 місяці після запуску в листопаді 2022 року.

Акції Baidu впали на 7,53% з початку року через повідомлення у ЗМІ про те, що пов’язана з Народно-визвольною армією організація, яка контролює кібервійни, випробувала свою систему ШІ на Ernie. У Baidu спростували цю інформацію, заявивши, що «не співпрацюють з цією організацією».

За даними компанії IDC, яка займається аналізом ринку, цього року все більше функцій штучного інтелекту буде інтегровано у персональні пристрої, включно зі смартфонами, завдяки розвитку напівпровідникових технологій.

Раніше ProIT повідомляв, що Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Вже відомо, коли ви почнете за це платити.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.