ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Humane офіційно запускає AI Pin – свій пристрій на основі OpenAI

author avatar ProIT NEWS

Після кількох місяців демонстрацій і натяків на те, як може виглядати майбутнє гаджетів на основі штучного інтелекту, Humane нарешті представила свій перший пристрій – AI Pin. Про це повідомляє The Verge.

Гаджет складається з двох частин: квадратного пристрою та акумулятора, який кріпиться до вашого одягу чи інших поверхонь за допомогою магніту.

AI Pin коштуватиме $699. Крім цієї ціни, також є місячна плата у розмірі $24 за підписку Humane, яка дає вам номер телефону та покриття даних через мережу T-Mobile.

Компанія повідомила, що постачання пристрою почнуться на початку 2024 року, а попередні замовлення стартують вже 16 листопада.

AI Pin працює на процесорі Snapdragon, керувати ним можна за допомогою голосу, камери, жестів і невеликого вбудованого проектора.

На відміну від такого пристрою, як Rewind Pendant, цей гаджет не призначений для постійного запису та навіть не реагує на слово-команду. Вам доведеться якимось чином активувати пристрій вручну, а Trust Light на PIN-коді блимає, щоб ви та ймовірно всі інші знали, що він збирає дані.

Основне завдання Pin полягає в підключенні до моделей AI за допомогою програмного забезпечення, яке компанія називає AI Mic. У пресрелізі Humane згадуються як Microsoft, так і OpenAI, а в попередніх звітах було зазначено, що Pin в основному працює на GPT-4.

Humane стверджує, що доступ ChatGPT насправді є однією з основних функцій пристрою. Його операційна система під назвою Cosmos розроблена таким чином, щоб автоматично направляти ваші запити до потрібних інструментів, а не просити вас завантажувати програми та керувати ними.

Основне завдання PIN-коду – підключатися до моделей ШІ.

Те, що Humane намагається зробити з PIN-кодом, це по суті позбутися від інтерфейсу. Він не матиме головного екрана чи багатьох налаштувань і облікових записів для керування. Ідея полягає в тому, що ви можете просто поговорити з Pin або торкнутися його, сказати, що ви хочете зробити або знати, і це станеться автоматично.

За останній рік ми побачили, що величезна кількість функцій стала доступною через просту текстову команду для чат-бота. Humane намагається створити гаджет для цього.

Питання в тому, що ця річ насправді може зробити. Більшість функцій, про які Humane згадує у своєму релізі, – це ті, які продемонстрував співзасновник Імран Чаудрі під час демонстрації на TED на початку цього року: голосові повідомлення та виклики; функція catch me up, яка може моніторити вашу скриньку вхідних повідомлень; ви можете підносити їжу до камери, щоб отримати інформацію про поживну цінність; можете робити переклад у реальному часі.

Крім того, схоже, що основним призначенням пристрою є пошукова система на базі LLM.

Компанія Humane, схоже, розглядає AI Pin як початок більшого проєкту, що, ймовірно, правильно: він ставатиме кращим, оскільки базові моделі стануть кращими, і, схоже, вся індустрія технологій наполегливо працює над пошуком нових речей, пов’язаних із ШІ.

Humane може сподіватися, що їхній пристрій розвиватиметься так само, як і смартфон: краще апаратне забезпечення з часом покращує свою роботу, але справжня революція відбувається завдяки тому, що ви можете робити з пристроєм. У цьому напрямі ще багато роботи, але компанія, очевидно, готова її розпочати.

Нагадаємо, цього тижня Samsung Electronics представила нову модель генеративного штучного інтелекту. Програмне забезпечення незабаром з’явиться на пристроях компанії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.