ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Ось коли ви почнете за це платити

author avatar ProIT NEWS

Samsung Galaxy Unpacked – велика подія цього тижня. Samsung продемонстрував низку вражаючих функцій ШІ, у тому числі Live Translate, Interpreter, Instant Slow-Mo тощо.

Але ви ж не думали, що всі вони безкоштовні? Чи не так? Ці функції поки що безкоштовні, але з часом вам доведеться платити, щоб зберегти доступ до Galaxy AI, повідомляє Mashable.

Як зазначено дрібним шрифтом на офіційній сторінці Galaxy S24, Galaxy AI буде безкоштовним для користувачів лише до кінця наступного року.

«Функції Galaxy AI будуть надаватися безкоштовно до кінця 2025 року на підтримуваних пристроях Samsung Galaxy. Для функцій AI, які надаються третіми сторонами, можуть застосовуватися інші умови», – заявили в Samsung.

Інакше кажучи, якщо ви придбаєте телефон Samsung Galaxy S24 зараз, то отримаєте Galaxy AI безкоштовно протягом 2 років. Однак у 2026 році будьте готові заплатити.

Компанія не розкрила ціни на Galaxy AI. Також поки невідомо, чи буде Galaxy AI пропонуватися користувачам як підписка. Однак варто зазначити, що переваги ШІ, представлені в Google Pixel 8, включно з Magic Editor, упаковані як підписка для користувачів Google One.

Дворічна безкоштовна послуга Galaxy AI є чудовою маркетинговою тактикою. Якщо Galaxy AI увійде в повсякденне життя користувачів Galaxy і раптово стане недоступним у 2026 році, то багато хто з них заплатить, щоб зберегти послугу на основі ШІ на своїх телефонах.

Читайте також на ProIT прогноз McKinsey: ШІ збільшить прибуток Волл-стріт на $340 мільярдів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.