ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Pixel додає підтримку фотографій Instagram Ultra HDR

author avatar ProIT NEWS

Незабаром пристрої Google Pixel зможуть завантажувати та переглядати зображення Ultra HDR в Instagram. Це означає, що Pixel 7, Pixel 8 і Pixel Fold зможуть ділитися та переглядати фотографії Ultra HDR в Instagram із розширеним кольором і контрастністю.

Як повідомляється у блозі Google, це частина березневого оновлення функцій, яке вже доступне для підтримуваних телефонів Pixel 7, Pixel 8 і Pixel Fold.

Galaxy S24 від Samsung був першим гаджетом, який підтримував фотографії Ultra HDR в Instagram, дозволяючи демонструвати знімки, зроблені за допомогою оновленої камери пристрою, у повному кольорі та контрасті. Тепер власники Pixel незабаром зможуть робити те саме, а також знімати й ділитися 10-бітними HDR-відео в Instagram Reels.

Оновлення функцій наступного тижня також принесе Circle to Search на Pixel 7 і 7 Pro. Ця функція дозволяє довго натискати на панелі навігації, а потім обводити слова чи зображення, які ви хочете шукати в Google.

Нагадаємо, що Circle to Search з’явився на S24 і Pixel 8 на початку цього року.

Читайте також на ProIT: Пошук Google, WhatsApp і TikTok: 22 сервіси, на які поширюється новий жорсткий Закон про цифрові ринки ЄС.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.