ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Android 15 підтримуватиме супутникове підключення

author avatar ProIT NEWS

Android 14 був випущений наприкінці минулого року, але Google вже працює над наступною версією: Android 15 зараз перебуває на ранній стадії тестування. Як повідомляє HowToGeek, користувачі можуть встановити наступну ОС на свій телефон Android і подивитися, як вона працює.

Зараз компанія випускає другу попередню версію Android 15 для розробників на відповідних телефонах Pixel. Хоча вона все ще перебуває на ранній стадії тестування (тому це поки що попередній перегляд для розробників, а не бета-версія), ми можемо побачити, як операційна система набуває більшої форми: у ній є покращена підтримка супутникового зв’язку.‌

Оскільки iPhone 14 був випущений із підтримкою супутників, не вистачало еквівалентної функції в екосистемі Android. Телефони на Android із супутником можуть з’явитися у наступному році або навіть пізніше цього року.

Підтримка на рівні операційної системи є першим кроком, який необхідно зробити, щоб ця функція стала широко поширеною. Qualcomm намагалася розробити власне рішення, і чипи компанії Snapdragon теоретично все ще здатні підключатися до супутників, але незрозуміло, чи буде це сумісно з функціями Android 15.

Інші доповнення в цьому випуску включають покращення роботи NFC (і безконтактних платежів), а також покращення читання файлів PDF. Більшість змін у цьому випуску в основному стосуються розробників.

Слід також зазначити, що це лише другий попередній перегляд. Перша бета-версія вийде наступного місяця, тоді як ОС досягне стадії стабільності платформи до червня.

Читайте також на ProIT: 5 застосунків для Android, які підвищують продуктивність.

Також ми писали, що Android спростить імпорт із Google Photos у застосунках.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.