ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Android спростить імпорт із Google Photos у застосунках

author avatar ProIT NEWS

Незабаром стане простіше завантажувати фотографії з бібліотеки Google Photos у застосунки Android, оскільки оновлення в системі вибору фотографій дозволять інтеграцію із застосунками для хмарного зберігання. Про це повідомляє 9to5 google.com.

З Android 13 компанія Google почала просувати новий системний засіб вибору фотографій, який дозволяє застосункам імпортувати фотографії без попереднього запиту дозволу на фактичний перегляд бібліотеки фото. Android пропонує спеціальний інтерфейс користувача, який може відображати фотографії, що зберігаються на пристрої, і використовувати у застосунку лише вибрані фотографії.

Але, очевидно, є явна прогалина у функціональності.

Зазвичай користувачі зберігають багато фотографій і відео на пристрої, але чимало з них також користуються перевагами хмарних рішень для зберігання, таких як Google Photos. Схоже, тому в Google й готуються внести деякі оновлення.

Згідно з даними Android Authority, засіб для вибору фотографій Android додає підтримку для хмарних застосунків, за допомогою якої користувачі можуть призначити програму на своєму пристрої для відображення бібліотеки в засобі вибору фотографій. Це, очевидно, підтримуватиме Google Photos, але, схоже, згодом буде можливість використання і в інших застосунках.

Раніше у компанії вже анонсували цю функцію, але поки вона не працює.

Незрозуміло, коли це може бути впроваджено, але ручне увімкнення підтримки Google Photos у засобі вибору фотографій Android чудово працює в Android 14. Тож схоже, що це відбудеться вже найближчим часом.

Раніше ми повідомляли, що компанія Google збирається повністю прибрати з Google Play Movies & TV.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.