ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google нарешті прощається з Google Play Movies & TV

author avatar ProIT NEWS

Google збирається повністю прибрати з Google Play Movies & TV, повідомляє The Verge.

У жовтні компанія вже перевела користувачів Android та iOS на програму Google TV, видалила програму з усіх Roku та більшості смарттелевізорів, а також з Android TV. Однак у нещодавно опублікованому документі підтримки Google докладно описано способи перегляду шоу та фільмів, які користувачі придбали через Google Play Movies & TV, після того, як цей бренд назавжди припинить роботу у січні.

Якщо у вас є телевізор або пристрій для потокового передавання на базі Android TV, то можна переглядати контент, який ви придбали, або контент, який хочете взяти напрокат, на вкладці «Магазин», починаючи з 17 січня.

Якщо у вас є телеприставка з Android TV, ви зможете дивитися/брати напрокат контент у застосунку YouTube з того самого дня. У вебпереглядачі YouTube також.

Google деякий час повільно відштовхував користувачів від Google Play Movies & TV. 9to5Google повідомляє, що програма Google Play Movies & TV на Android TV уже почала вказувати на вкладку «Магазин».

Зауважимо, що ви все одно зможете переглядати той контент, який придбали, навіть якщо отримуватимете контент з іншого місця. Що усе ж краще, ніж оголошення Sony про те, що вона видалятиме зі своїх бібліотек вміст Discovery, за який користувачі заплатили.

Компанія Google не єдина, хто об’єднує свої розважальні програми та платформи. Apple, наприклад, представила оновлену телевізійну програму, яка дає доступ до Apple TV Plus, а також купує та бере напрокат шоу й фільми в одній програмі.

Раніше ProIT повідомляв, що Google тестує платформу онлайн-ігор всередині YouTube.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.