ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Android Auto тепер дозволяє водіям приймати конференц-дзвінки Zoom і Cisco

author avatar ProIT NEWS

Водії з транспортними засобами, обладнаними Google Android Auto, кількість яких, як очікується, досягне 200 мільйонів до кінця року, тепер можуть використовувати Zoom і WebEx від Cisco для аудіоконференцій. Про це повідомляє TechCrunch.

Zoom запустили цього тижня. Програма стане повністю доступною найближчими днями. WebEx від Cisco запускає бета-версію, а повне розгортання відбудеться найближчими тижнями, повідомила компанія.

Нові функції конференц-зв’язку були вперше оголошені у травні на конференції Google I/O. Вони є частиною просування компанії на автомобільний ринок через вбудований Google та Android Auto.

Вбудований Google працює на базі операційної системи Android Automotive й інтегрує автомобільні служби Google безпосередньо в автомобіль.

Android Automotive OS створено за моделлю мобільної операційної системи Google з відкритим вихідним кодом, яка працює на Linux. Але замість випуску пристроїв Google модифікувала Android Automotive OS, щоб автовиробники могли використовувати її у своїх автомобілях.

Компанія вже деякий час пропонує автовиробникам версію цієї ОС з відкритим кодом. Останнім часом автовиробники співпрацювали з Google над ОС Android, щоб вбудувати усі програми та служби Google, такі як Google Assistant, Google Maps і Google Play Store.

Android Auto – це вторинний інтерфейс, який лежить поверх операційної системи. По суті, це програма, яка працює на телефоні користувача та бездротовим способом передає дані й проєктує такі функції, як навігація, медіа та повідомлення, зі смартфона на базі Android на дисплей автомобіля.

Також Google оголосила про інші застосунки для транспортних засобів, включно з додаванням відео Amazon Prime у Polestar 2.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що Уряд США звинувачує Google в узурпації пошуку в Інтернеті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.