ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Як заборонити Dropbox ділитися вашими особистими файлами з OpenAI

author avatar ProIT NEWS

Якщо ви користувалися будь-якими інструментами штучного інтелекту Dropbox, деякі з ваших документів і файлів могли бути надані OpenAI, повідомляє CNBC.

Існує вагома бізнес-причина, чому компанія співпрацює з OpenAI: Dropbox не має власного чат-бота. Тому, щоб надавати узагальнення чи відповіді на запитання щодо ваших файлів, їй потрібно надіслати цю інформацію третій стороні, а потім передавати вам відповідь стороннього чат-бота. Це може бути причиною для занепокоєння клієнтів.

Документи клієнтів Dropbox AI проходять і зберігаються на серверах OpenAI протягом 30 днів.

Крім того, перемикач «Сторонній штучний інтелект» увімкнено за замовчуванням у налаштуваннях облікового запису (відповідно до поширених запитань Dropbox, опублікованих у жовтні). Тому його потрібно вимкнути, якщо ви не хочете, щоб ваші файли передавалися в OpenAI.

Ця новина з’явилася після шквалу публічних обговорень і занепокоєння щодо конфіденційності користувачів на тлі зростання використання моделей ШІ, орієнтованих на споживачів, таких як ChatGPT від OpenAI, Bard від Google і Claude від Anthropic, не кажучи вже про власні моделі штучного інтелекту компаній.

У серпні Zoom змінив свої умови обслуговування після критичних зауважень за те, що дозволив своїм моделям ШІ навчатися на деяких даних клієнтів.

Обмін даними Dropbox зі сторонніми виробниками стосується лише користувачів, яким потрібні ШІ-функції Dropbox, які доступні через багато платних планів компанії або її програму раннього доступу.

За словами представників Dropbox, їхнім «стороннім партнерам зі штучного інтелекту надсилається лише контент, який відповідає явному запиту чи команді».

Але будь-які файли, якими поділилися з особою, яка використовує Dropbox AI, все одно можуть бути надіслані на сервери OpenAI.

В одній частині поширених запитань Dropbox пише, що для OpenAI дані клієнтів «ніколи не використовуються для навчання їхніх внутрішніх моделей». Проте в іншому розділі вказано, що компанія «не дозволить стороннім партнерам навчати свої моделі на даних користувача без його згоди».

У Dropbox не відразу відповіли на запит про коментарі, включно з питанням про те, чи дані клієнтів «ніколи не використовуються» для навчання моделей, чи вони виключно не використовуються «без згоди».

Ось як вимкнути використання стороннього ШІ в налаштуваннях Dropbox, якщо у вас є дані, які ви не хочете надсилати кудись за межі хостингу:

  • Увійдіть у Dropbox.
  • Натисніть значок свого облікового запису у верхньому правому куті.
  • Натисніть «Налаштування».
  • Виберіть вкладку «Сторонній AI».
  • Переведіть перемикач у положення «Вимкнено».

Раніше ProIT повідомляв, що Sauce Labs додає інструмент візуального тестування до своєї тестової платформи.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.