ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Жорсткі обмеження для безкоштовних користувачів у Evernote: 1 блокнот і 50 нотаток

author avatar ProIT NEWS

Evernote експериментує із суворими обмеженнями свого безкоштовного плану, що може підштовхнути користувачів або оновити, або повністю закрити програму.

Як повідомляє TechCrunch, деякі користувачі Evernote побачили спливне повідомлення про те, що безкоштовний план буде обмежено 1 блокнотом і 50 нотатками. Спливне вікно також представило пропозицію «спеціальна 40-відсоткова знижка», що має на меті заохотити користувачів перейти на платний тариф для створення нотаток і блокнотів без обмежень.

Проте, незважаючи на сповіщення у застосунку, на вебсайті Evernote немає згадок про зміни в безкоштовному плані. Представник компанії пояснив TechCrunch, що вебсайт не оновлювався, оскільки зміни ще не остаточні.

Компанія підтвердила, що тестувала обмежений план із менш ніж 1% безкоштовних користувачів. Надалі Evernote вирішить, чи варто впроваджувати новий план. Якщо це все-таки станеться, компанія повідомить про зміни.

Обмежена версія безкоштовного плану не завадить користувачам керувати, редагувати або видаляти свої поточні нотатки. Це лише позбавить їх можливості створювати нові нотатки, якщо користувачі не зважилися на платний тариф.

Протягом багатьох років Evernote був улюбленим застосунком для незліченної кількості досвідчених користувачів і гуру продуктивності. Однак через деякий час програма зазнала спаду. У 2020 році Evernote спробував повернути собі попередній успіх, випустивши масштабний кросплатформний редизайн. Але оновлень було недостатньо, щоб відродити застосунок, який колись оцінювався майже в $1 мільярд.

У листопаді минулого року Evernote придбала міланська компанія під назвою Bending Spoons, яка звільнила 129 співробітників. Пізніше Bending Spoons оголосила, що припиняє більшість своїх операцій у США, перемістивши розвиток Evernote у Європу.

Якщо це буде реалізовано, це стане драматичною зміною для завзятих шанувальників Evernote, які дотримувалися безкоштовного плану для легкого створення нотаток. Ця зміна зробить безкоштовний план практично марним, і не буде вагомих причин використовувати Evernote замість чогось безкоштовного та потужнішого, як-от власні програми для нотаток від Apple і Google.

Раніше ProIT повідомляв, що Google оновив інструмент для нотаток, раніше відомий як Tailwind.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.