ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Tor має нову функцію WebTunnel для уникнення цензури

author avatar ProIT NEWS

Проєкт Tor оголосив про випуск WebTunnel – нового типу мосту, який допомагає людям у регіонах із цензурою підключатися до мережі Tor через браузер Tor, повідомляє How To Geek.

Мости WebTunnel функціонують, імітуючи зашифрований вебтрафік (HTTPS), завдяки чому для цензорів браузер Tor виглядає як звичайний вебперегляд. Це особливо корисно в ситуаціях, коли дозволені лише певні протоколи, а інші заблоковані.

WebTunnel заснований на HTTPT й обертає з’єднання Tor у з’єднання HTTPS, схоже на WebSocket. Це дозволяє йому співіснувати з вебсайтом на одному сервері, роблячи його ще більш непомітним.

На відміну від мостів obfs4, які прагнуть бути повністю невпізнанними, WebTunnel використовує наявні дозволені моделі трафіку, щоб обійти цензуру.

росія, білорусь, Туркменістан та інші країни, де є цензура, блокують використання Tor, тож теоретично WebTunnel дозволить підключатися до мережі Tor із цих країн.

Щоб використовувати WebTunnel, потрібно отримати міст WebTunnel із вебсайту Tor's Bridges, а потім налаштувати його у своєму браузері Tor. Щоб використовувати WebTunnel, знадобиться оновлена ​​версія браузера Tor, оскільки вказана функція не підтримується у старіших версіях браузера.

Ці мости WebTunnel незабаром також можуть стати доступними через інші платформи, такі як Telegram, але наразі вони доступні лише через вебсайт Tor. Якщо ви хочете перевірити WebTunnel, не забудьте оновити свій браузер і завантажити відповідний міст із вебсайту.

Раніше ми повідомляли, що Tor використовує головоломки для захисту мережі від DDoS-атак.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.