ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Adobe запускає вебверсію Photoshop з інструментами ШІ на базі Firefly

author avatar ProIT NEWS

Adobe офіційно запустила веб-версію Photoshop для всіх користувачів із платними планами. Вебверсія, яка перебувала в бета-версії майже 2 роки, тепер доступна з інструментами ШІ на основі Firefly, такими як generative fill і generative expand. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія заявила, що інструменти на панелі інструментів на веб-версії базуються на робочих потоках, таких як відтворення зображення чи вибір об’єкта. Photoshop у вебі також показує повні назви інструментів для початківців замість відображення опису на виринаючій підказці.

Adobe Photoshop в Інтернеті

Adobe каже, що користувачі можуть легко співпрацювати над файлами, ділитися покликаннями з іншими особами, навіть якщо вони не мають підписки.

У травні компанія анонсувала такі функції на основі Firefly, як генеративне розширення, яке дозволяє розширювати зображення та заповнювати його вмістом на основі підказки, і генеративне заповнення, яке може додавати або видаляти об’єкти, зберігаючи контекст зображення недоторканим. У той час ці функції були доступні лише в бета-версії Adobe Photoshop. Тепер вони також будуть доступні у вебверсії, яка може стати платформою для швидшого випуску оновлень або тестування функцій Adobe.

Adobe повідомила, що у вебверсії є більшість інструментів із робочого столу, включно з контекстною панеллю завдань, яка пропонує наступні кроки та інструменти на основі робочого процесу. Однак все ще відсутні patch tool, pen tool, підтримка smart object і polygonal lasso. Компанія повідомила, що працює над тим, щоб перенести ці інструменти в Photoshop для Інтернету.

Компанія повідомила в коментарі The Verge, що наразі не планує пропонувати безкоштовну чи freemium версію Photoshop в Інтернеті.

Раніше ми повідомляли, що Adobe разом із Pixar, Apple, Autodesk і NVIDIA утворюють Альянс для OpenUSD, щоб просувати відкриті стандарти для 3D-контенту

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.