ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Генеративний ШІ від Adobe доступний у бета-версії програми New Express

author avatar ProIT NEWS

Adobe передає більше своїх генеративних функцій ШІ Firefly на мобільні пристрої. Нова бета-версія програми Adobe Express, яка згодом замінить стандартну програму Adobe Express, містить такі функції на основі ШІ, як Generative Fill і Text to Image, повідомляє How To Geek.

Служба Adobe Express заснована на шаблонах. Як і Canva, Adobe Express створений для швидкого й легкого створення контенту. Запустіть шаблон, перетягніть деякі ресурси, і ви отримаєте публікацію в соціальних мережах, рекламну листівку про подію чи рекламу.

Інтеграція Firefly йде на крок далі, оскільки генеративний ШІ дозволяє створювати або змінювати зображення за допомогою текстових підказок. Ви також можете використовувати природну мову для створення стилізованих шрифтів або створення абсолютно нових шаблонів.

Наприкінці минулого року генеративний ШІ з’явився в Adobe Express для настільних ПК. Тепер завдяки новій бета-версії програми Adobe Express користувачі можуть отримати доступ до всіх функцій ШІ на своєму смартфоні чи планшеті.

Бета-версія програми також містить кілька цікавих нових функцій. Зокрема, спільну роботу на робочому столі в реальному часі та можливість доступу до файлів із Photoshop чи Illustrator.

Adobe також пропонує функції ШІ у версії Photoshop для iPad. Проте більшість мобільних продуктів Adobe не мають інтеграції Firefly. Можуть знадобитися роки, щоб генеративний ШІ знайшов свій шлях у всьому портфоліо Adobe, оскільки ця технологія все ще є досить новою та базується на хмарній обробці.

Бета-версія Adobe Firefly примітна тим, що вона спеціально створена для мобільних пристроїв і містить функції для співпраці. Це також допомагає Express виділятися з-поміж інших програм для розробки шаблонів. Canva містить деякі інструменти ШІ, але не так орієнтована на ШІ, як Express.

Ви можете встановити бета-версію програми Adobe Express із Google Play Store за умови, що у вас є сумісний пристрій Android. Якщо ви користувач iOS, вам потрібно приєднатися до списку очікування. Функції генеративного ШІ доступні безкоштовно протягом періоду бета-тестування, але в майбутньому для них буде потрібно членство у Creative Cloud.

Проєкти, які ви зберегли у стабільній програмі Adobe Express, не буде перенесено в цю бета-версію програми, хоча Adobe обіцяє, що файли та ресурси буде переміщено, коли завершиться період тестування бета-версії, покращеної ШІ.

Минулого місяця Adobe додав новий генеративний досвід штучного інтелекту до свого програмного забезпечення для керування PDF-файлами Acrobat, яке має на меті повністю трансформувати роботу з цифровими документами, полегшуючи пошук і розуміння інформації в довгих документах.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.