ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Adobe Acrobat додає генеративний ШІ для «легкого спілкування з документами»

author avatar ProIT NEWS

Adobe додає новий генеративний досвід штучного інтелекту до свого програмного забезпечення для керування PDF-файлами Acrobat, яке має на меті «повністю трансформувати роботу з цифровими документами», полегшуючи пошук і розуміння інформації в довгих документах. Про це повідомляє The Verge.

Оголошений у пресрелізі Adobe як AI Assistant in Acrobat, новий інструмент описується як розмовний механізм, який може узагальнювати файли, відповідати на запитання та рекомендувати більше на основі вмісту, дозволяючи користувачам «легко спілкуватися з документами», щоб отримати потрібну їм інформацію. Від сьогодні він доступний у бета-версії для платних користувачів Acrobat.

Чат-бот скоротить трудомісткі завдання, пов’язані із роботою з великими текстовими документами. Наприклад, допоможе студентам швидко знайти інформацію для дослідницьких проєктів або узагальнювати великі звіти у миттєві виділення для електронних листів, зустрічей і презентацій.

AI Assistant в Acrobat можна використовувати з усіма форматами документів, які підтримує програма, включно з Word і PowerPoint. Чат-бот дотримується протоколів безпеки даних Adobe, тому він не зберігатиме дані з документів клієнтів і не використовуватиме їх для навчання AI Assistant.

Під час запуску AI Assistant може оцінити вміст документа й запропонувати запитання, які користувачі можуть забажати вивчити, на додаток до відповідей на запитання щодо цього вмісту. Вказана функція також генерує цитати, які дозволяють користувачам перевірити джерело відповідей, наданих AI Assistant, і може створювати посилання, які можна натискати, що переходять безпосередньо до конкретної інформації в довгих документах.

Користувачі Acrobat також можуть попросити чат-бота об’єднати та відформатувати інформацію в доступну копію для електронних листів, звітів, презентацій тощо.

Новий досвід AI Assistant доступний для клієнтів Acrobat за планами передплати Standard ($12,99 на місяць), Pro ($19,99 на місяць) і Teams як для ПК, так і в Інтернеті. AI Assistant буде доступний для цих клієнтів без додаткової плати, поки продукт знаходиться в бета-версії.

Проте Абхігян Моді, старший віцепрезидент Adobe Document Cloud, сказав у коментарі The Verge:

«Коли бета-тестування AI Assistant завершиться, клієнти Reader та Acrobat отримають доступ до повного спектру можливостей AI Assistant через новий план підписки».

В Adobe не повідомляють, як довго AI Assistant перебуватиме в бета-версії, але компанія вже має дорожню карту майбутніх можливостей, які планує розгорнути. Серед них інтеграція з генеративною моделлю штучного інтелекту Firefly, можливість отримувати інформацію з кількох документів, типів документів і джерел одночасно, а також функції для створення перших чернеток і редагування копій.

Раніше ProIT повідомляв, що тепер ChatGPT запам’ятовуватиме і забуватиме те, що ви йому розповідаєте.

Читайте також на ProIT: політика OpenAI більше не забороняє використання її технології для військових справ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.