Нова Adobe Firefly Image 3 спрощує використання ШІ в Photoshop
2 хв.

Нова модель Adobe Firefly Image 3 спрощує використання інструментів ШІ у Photoshop

author avatar ProIT NEWS

Adobe додає кілька нових генеративних інструментів ШІ до Photoshop, які мають надати користувачам додаткові способи управління дизайном. Завдяки новій базовій моделі Adobe Firefly Image 3 ці нові інструменти доступні через бета-версію настільної програми Photoshop і стануть загальнодоступними пізніше цього року. Про це йдеться у пресрелізі Adobe, повідомляє The Verge.

Найвідомішим інструментом є Reference Image, який використовує завантажені користувачами зображення, зіставляючи схожі елементи за стилем і кольором. Наприклад, замість того, щоб неодноразово вводити опис, як-от «синя стара вантажівка з квітковими наклейками», користувачі можуть надати еталонне зображення, яке Photoshop використовуватиме як орієнтир.

«Навіщо витрачати годину, намагаючись створити підказку із трьох абзаців, якщо у вас є зображення, яке ви створили, і це саме те, на що ви хочете посилатися? Тут справедлива приказка «Картинка варта тисячі слів», – вважають у компанії.
GIF, що демонструє новий інструмент Adobe Reference Image у Photoshop.

Очікується, що користувачі матимуть права використовувати зображення, на які вони хочуть посилатися. Ця вимога щодо права власності буде позначена під час першого використання інструменту. Компанія працює над універсальним тегом «Не навчатися» для ініціативи Adobe Content Authenticity Initiative, який також блокуватиме використання зображень як посилання.

Зображення, завантажені як довідкові матеріали, не використовуватимуться для навчання Firefly. Незважаючи на те, що відповідальність за право власності покладається на користувачів, в Adobe стверджують, що цей новий інструмент створення посилань безпечний для комерційного використання. Це одна з найпомітніших переваг Firefly.

Додаткові генеративні інструменти ШІ, доступні в бета-програмі Photoshop, включають Generate Background, який замінює і створює нові фонові зображення для таких речей, як фотографія продукту, та Enhance Detail, що робить зображення чіткішими.

GIF, що демонструє новий інструмент Adobe «Створити фон» у Photoshop.

Також доступна функція Generate Similar, яка використовує одне із трьох зображень, згенерованих інструментами Photoshop Firefly, як еталон для створення схожого вмісту. Generate Image дає змогу користувачам створити ціле зображення із текстового опису.

GIF, що демонструє новий інструмент Adobe Generate Similar у Photoshop.

Модель Firefly третього покоління від Adobe має можливості генерації зображень вищої якості порівняно із попередньою версією. Вона доступна у глобальній бета-версії через вебпрограму Firefly.

В Adobe кажуть, що їхня остання модель Firefly забезпечує фотореалістичну якість як ніколи раніше, із кращим освітленням, позиціонуванням та увагою до дрібниць.

Firefly Image 3 краще, ніж попередня модель Firefly, розпізнає довгі описові текстові підказки й може відтворювати чіткіший текст на створюваних зображеннях.

GIF, що демонструє новий пензель коригування в Adobe Photoshop.

Окрім генеративного ШІ, Adobe додає до Photoshop нові стандартні інструменти, які можуть пришвидшити творчі процеси. Зокрема, пензель коригування, який дає змогу користувачам Photoshop вносити зміни (наприклад, коригувати колір) до певних частин зображення.

Є й нові налаштування, які можуть швидко змінити зображення за допомогою фільтрів, і покращений браузер шрифтів, який надає користувачам доступ у режимі реального часу до понад 25 тисяч шрифтів у хмарі Adobe, не виходячи із програми Photoshop.

Читайте також на ProIT: Аdobe представляє нові служби ШІ для маркетологів та партнерство із Microsoft.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.