ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft та Aptos Labs оголосили про партнерство, щоб поєднати ШІ й Web3

author avatar ProIT NEWS

Компанія Aptos Labs оголосила про співпрацю з Microsoft. Спільний набір інструментів, що підтримують штучний інтелект, запропонує розробникам і користувачам у всьому світі легкий доступ до Web3 (нова ітерація Інтернету на основі технології блокчейн).

Співпраця з Aptos Labs дасть змогу навчати моделі штучного інтелекту Microsoft з використанням перевіреної Aptos інформації про блокчейн.

У межах партнерства організації вивчатимуть рішення, пов’язані з токенізацією активів, цифровими платежами та цифровими валютами центральних банків (CBDC).

Співзасновник і генеральний директор Aptos Labs Мо Шейх в інтерв’ю TechCrunch+ заявив, що обидві компанії сконцентруються на таких галузях, як штучний інтелект (ШІ) та Web3.

Aptos також запустить вузли перевірки для свого блокчейну у хмарі Microsoft Azure, що, як очікується, забезпечить більшу надійність і безпеку її послуг.

«Ми прогнозуємо, що штучний інтелект буде впроваджено у рішення Web3 у більшому масштабі найближчими місяцями та роками», – сказав TechCrunch+ Даніель Ан, глобальний директор із розвитку бізнесу для ШІ та Web3 у Microsoft.

Крім того, у компанії Aptos заявили, що за підтримки Microsoft представлять цифрового помічника Aptos Assistant, який зможе відповідати на запитання, що стосуються блокчейну.

«Злиття технологій штучного інтелекту та блокчейну є однією з найцікавіших і найбільш перспективних комбінацій у розробці. Поєднуючи Aptos Labs із можливостями Microsoft Azure Open AI Service, ми ставимо перед собою завдання зробити використання блокчейну доступним для всіх, щоб користувачі могли без зусиль переходити на Web3, а інноватори могли створювати нові цікаві децентралізовані застосунки, використовуючи потужності ШІ», – заявив генеральний менеджер Microsoft з питань штучного інтелекту й технологій Рашмі Місра.

Варто зазначити, що на фоні новини про партнерство Microsoft та Aptos Labs токен APT, створений Aptos Labs, зріс приблизно на 15%.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.