ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

PayPal запускає власну криптовалюту – PYUSD

author avatar ProIT NEWS

Платіжний сервіс PayPal почне випускати власну криптовалюту – PayPal USD (PYUSD). Це перший stablecoin, прив’язаний до долара, від великої фінансової компанії, який потенційно може дати значний поштовх впровадженню цифрових токенів для платежів, повідомляє Bloomberg.

PayPal USD буде прив’язаний до долара, а випускатиме його Paxos Trust. Планується, що він поступово стане доступним для клієнтів PayPal у США.

PYUSD розроблено таким чином, що його можна обміняти на долари в будь-який час, а також обміняти на інші криптовалюти, доступні в мережі PayPal.

Цей stablecoin можна використовувати для фінансування покупок. Незабаром він буде доступний у популярному платіжному застосунку PayPal Venmo.

Зрештою користувачі зможуть пересилати свої токени між гаманцем PayPal і Venmo. PYUSD також можна перемістити на сумісні сторонні гаманці за межами мережі PayPal.

У компанії очікують, що PYUSD буде використовуватися в секторах криптовалют і web3. Наприклад, для торгівлі іншими цифровими токенами та для внутрішньоігрових платежів. Згодом застосування пошириться на грошові перекази й мікроплатежі.

Також повідомляється, що за допомогою PYUSD головний виконавчий директор Ден Шульман прагне зміцнити домінування PayPal у сфері цифрових платежів, спираючись на технологію, яка забезпечує миттєві та дешеві перекази без центрального посередника.

«З часом це стане частиною загальної платіжної інфраструктури», – вважає він.

PayPal, яка має понад 431 мільйон активних облікових записів у всьому світі, вперше запустила криптовалютні послуги у 2020 році. Це дає змогу користувачам купувати, продавати та здійснювати платежі в кількох токенах, таких як біткоіни, через свою платформу.

При цьому акції PayPal за останні 12 місяців впали на 33%.

Stablecoin (стейблкоін) – криптовалюта, прив’язана до реальних активів (як долар), існує вже майже 10 років. Здебільшого використовується трейдерами для переміщення цифрових активів між біржами й має обмежений доступ до споживчих платежів.

За даними CoinGecko, ринок стейблкоінів оцінюється у $126 млрд. Найбільшим із них є USDT компанії Tether Holdings.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.