Discord запускає оновлений застосунок для Android та iOS
Приблизно хвилину

Discord запускає оновлений застосунок для Android та iOS

author avatar ProIT NEWS

Абсолютно новий застосунок Discord для Android та iOS, про який було оголошено в дописі у блозі, офіційно запускається після тестування протягом останніх кількох місяців. Про це повідомляє 9to5 google.

Франческо Поліцці з Discord пояснює, що мета нового дизайну полягала в тому, щоб створити програму, яка спрощує використання Discord для мобільних пристроїв, а не повторювати все, що є в настільній програмі.

«Відсьогодні ми раді поділитися тим, що Discord but smol розвивається, щоб ви могли скористатися перевагами мобільних телефонів. Замість модернізації дизайну для мишок і клавіатур, це свіже бачення, призначене для сенсорного екрану, який поміщається у вашій кишені. Це швидший і надійніший застосунок, ніж раніше, з новими функціями, які допомагають вам і вашим друзям спілкуватися в чаті й у дорозі. Зокрема, голосові повідомлення, а також обмеження на безкоштовне завантаження файлів розміром 25 МБ. І що найважливіше, цього разу ми розробили мобільний пристрій як окремий незалежний досвід. Як щось, що ви можете використовувати як основну програму Discord, коли ви в дорозі, а не як щось, що ви використовуєте разом із програмою для комп’ютера», – йдеться у повідомленні.

У новому застосунку Discord для Android та iOS користувачі знайдуть свої сервери на спеціальній вкладці у програмі, а нижня панель пропонує доступ до трьох інших розділів: «Messages», «Notifications», «You».

Розмови та сервери також отримують деякі оптимізації для мобільних пристроїв. Наприклад, можливість провести пальцем по повідомленню, щоб відповісти на нього. У новій програмі також набагато простіше створювати групові DM.

Крім того, нова програма Discord для Android та iOS значно менша за розміром і швидша. На Android вона відкривається на 55% швидше, а на iOS – на 43%.

До того ж із цим оновленням Discord нарешті представляє довгоочікувану тему Midnight, яка повністю чорна на OLED-дисплеях.

Раніше ми повідомляли, що до кінця року Discord перейде на тимчасові покликання на файли для всіх користувачів, щоб заблокувати зловмисникам використання CDN (мережі доставки контенту) для розміщення і просування шкідливого програмного забезпечення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.