ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Discord запускає оновлений застосунок для Android та iOS

author avatar ProIT NEWS

Абсолютно новий застосунок Discord для Android та iOS, про який було оголошено в дописі у блозі, офіційно запускається після тестування протягом останніх кількох місяців. Про це повідомляє 9to5 google.

Франческо Поліцці з Discord пояснює, що мета нового дизайну полягала в тому, щоб створити програму, яка спрощує використання Discord для мобільних пристроїв, а не повторювати все, що є в настільній програмі.

«Відсьогодні ми раді поділитися тим, що Discord but smol розвивається, щоб ви могли скористатися перевагами мобільних телефонів. Замість модернізації дизайну для мишок і клавіатур, це свіже бачення, призначене для сенсорного екрану, який поміщається у вашій кишені. Це швидший і надійніший застосунок, ніж раніше, з новими функціями, які допомагають вам і вашим друзям спілкуватися в чаті й у дорозі. Зокрема, голосові повідомлення, а також обмеження на безкоштовне завантаження файлів розміром 25 МБ. І що найважливіше, цього разу ми розробили мобільний пристрій як окремий незалежний досвід. Як щось, що ви можете використовувати як основну програму Discord, коли ви в дорозі, а не як щось, що ви використовуєте разом із програмою для комп’ютера», – йдеться у повідомленні.

У новому застосунку Discord для Android та iOS користувачі знайдуть свої сервери на спеціальній вкладці у програмі, а нижня панель пропонує доступ до трьох інших розділів: «Messages», «Notifications», «You».

Розмови та сервери також отримують деякі оптимізації для мобільних пристроїв. Наприклад, можливість провести пальцем по повідомленню, щоб відповісти на нього. У новій програмі також набагато простіше створювати групові DM.

Крім того, нова програма Discord для Android та iOS значно менша за розміром і швидша. На Android вона відкривається на 55% швидше, а на iOS – на 43%.

До того ж із цим оновленням Discord нарешті представляє довгоочікувану тему Midnight, яка повністю чорна на OLED-дисплеях.

Раніше ми повідомляли, що до кінця року Discord перейде на тимчасові покликання на файли для всіх користувачів, щоб заблокувати зловмисникам використання CDN (мережі доставки контенту) для розміщення і просування шкідливого програмного забезпечення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.