ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Discord відкриває доступ до ігор і застосунків, вбудованих у програму чату

author avatar ProIT NEWS

Незабаром Discord дозволить розробникам створювати нові ігри та програми, які можна використовувати безпосередньо в програмі чату. Деякі мініігри й застосунки доступні для користувачів Discord уже кілька місяців, але з 18 березня всі розробники Discord отримають доступ до нового Embedded App SDK, який дозволить їм створювати ці спеціальні вбудовані програми, повідомляє The Verge.

Discord використовував свою функцію Activities, щоб увімкнути такі програми, як YouTube, рекламувати мініігри, такі як покер, і навіть заохотити користувачів грати зі спільною дошкою. Усі ці програми відображаються як вбудовані фрейми iframe у Discord, але наразі вони доступні не всім.

Ми побачимо ще багато міні-ігор і програм у Discord.
«Починаючи з 18 березня, розробники Discord зможуть створювати нові ігри, у які можна грати безпосередньо на платформі за допомогою нашого нового Embedded App SDK», – повідомили у компанії.

SDK відкриє цей розділ Activities Discord для багатьох розробників, тож ми обов’язково побачимо набагато більше мініігор, у які можна грати безпосередньо в чатах Discord.

«Ми хочемо, щоб Discord перетворився на найкраще місце для розробників, де можна все: створювати, ділитися, поширювати, бути відкритими та монетизувати свою роботу. Ми хочемо, щоб Discord був тим місцем, де ваш застосунок знаходить дім у спільнотах людей у ​​всьому світі й де ним можна легко ділитися між друзями», – заявили розробники.

Discord також експериментує зі способом, який дозволяє користувачам додавати програми до своїх облікових записів, щоб вони могли переміщатися між серверами.

Discord експериментує з додатками, які переміщуються між обліковими записами та серверами.

Discord також повертає презентації застосунків, де розробники можуть представити ідеї прототипів програм та отримати фінансування до $30 тисяч. Минулого року кілька інструментів ШІ, застосунок для художників, застосунок для камери для дослідження коралових рифів і мінігра для будівництва міста отримали фінансування.

Усі ці вдосконалення, орієнтовані на розробників, з’явилися лише через кілька тижнів після того, як компанія оголосила про звільнення 17% своїх співробітників.

Discord тестує нові можливості для розробників, щоб збільшити кількість користувачів, зокрема співпрацює з розробниками ігор, щоб продавати тематичні аватари й ефекти профілю.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Discord запустив оновлений застосунок для Android та iOS.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.