ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Techstrong Research PulseMeter: Кешування змінює продуктивність програми

author avatar ProIT NEWS

Попит на миттєвий доступ до даних і безперебійний цифровий досвід ніколи не був таким високим. У нещодавньому звіті PulseMeter від Techstrong Research «Кешування баз даних стає мейнстрімом» йдеться про впровадження кешування баз даних і його ключову роль у підвищенні продуктивності та масштабованості програм.

Оскільки обсяг і використання даних зростають із безпрецедентною швидкістю, розробники програмного забезпечення та фахівці із баз даних постійно шукають інноваційні рішення для покращення читання/запису. Кешування баз даних стає основною стратегією для організацій, які прагнуть підвищити продуктивність застосунків, вирішити проблеми масштабованості та підвищити стійкість програм і баз даних у мінливих умовах роботи.

Цифровий бізнес та очікування клієнтів зумовлюють потребу у програмах для надання доступу до даних майже в режимі реального часу. Ця потреба є особливо гострою в мобільних і вебзастосунках, розподілених середовищах даних, архітектурі мікросервісів у хмарі та сценаріях використання з високим попитом, як-от ігри, які вимагають безпрецедентного рівня продуктивності та надійності баз даних.

У звіті PulseMeter підкреслюється, що покращення затримки й продуктивності за рахунок кешування баз даних може значно збільшити дохід і сприяти позитивному цифровому досвіду. І навпаки, нездатність запровадити ці вдосконалення може означати різницю між успіхом і невдачею організації.

Кешування баз даних вийшло за межі спеціалізованої техніки для конкретних випадків використання. Зараз вона розглядається як надійна, перевірена часом технологія, яка вирішує проблеми зі зростаючими обсягами даних та аналітичних вимог сучасних програм.

Дані Techstrong Research, зібрані від DevOps, розробників програмного забезпечення, фахівців із баз даних, SRE, інженерів платформ та інших зацікавлених сторін, розкривають важливе розуміння впровадження і впливу технології кешування. Було помічено, що 64,8% респондентів уже використовують кешування, а ще 13,8% оцінюють його інтеграцію у свої операції.

Це значне поширення підкреслює критичну роль кешування в сучасній ІТ-інфраструктурі. Такі провідні рішення, як Amazon ElastiCache, Redis і NGINX, разом займають понад 40% частки ринку.

Серед технологій, які сприяють зростанню кешування баз даних, Redis добре відомий своєю універсальністю та продуктивністю. Він доступний як у формі відкритого вихідного коду, так і в комерційних пропозиціях, добре підходить для широкого діапазону випадків використання – від базового кешування до розширених структур даних, операцій, аналітики в реальному часі та керування чергами.

Що відрізняє Redis від інших, так це покращення продуктивності, які він забезпечує в реальному часі в іграх, фінансових послугах, охороні здоров’я та інших галузях. Високий рівень впровадження Redis, як зазначено у звіті Techstrong Research PulseMeter, підкреслює його ключову роль у загальному прийнятті та впровадженні технологій кешування баз даних.

Крім того, зростає попит на зовнішню експертизу для досягнення оптимального дизайну й реалізації кешування, що відображає складність і спеціальні знання, необхідні для ефективної навігації у цій сфері.

У звіті Techstrong Research PulseMeter підкреслюється критична роль кешування баз даних у підтримці застосунків у реальному часі та доставці цифрового досвіду. Цей перехід від нішевого рішення до основної потреби є ознакою значної еволюції у стратегіях управління базами даних.

Читайте також на ProIT про захист конвеєра DevOps: інструменти та найкращі практики.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.