ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

NVIDIA спрощує запуск GeForce Now на Steam Deck

author avatar ProIT NEWS

Компанія NVIDIA випускає сценарій, який спрощує запуск хмарної ігрової служби GeForce Now на пристрої Valve Steam Deck.

Сценарій автоматично встановлює Google Chrome, налаштовує браузер, щоб увімкнути використання геймпада, а потім додає ярлик GeForce Now до бібліотеки Steam. Про це повідомляє The Verge.

Попри те, що сценарій автоматизує процес використання SteamOS для встановлення Chrome й увімкнення підтримки геймпада, вам все одно потрібно буде виконати деякі налаштування вручну, щоб GeForce Now працював, як треба.

Після запуску GeForce Now потрібно натиснути кнопку меню Steam і перейти до налаштувань контролера, щоб змінити значення Current Button Layout на Gamepad with Mouse Trackpad. Це дасть змогу використовувати трекпад для керування мишею в GeForce Now.

Ви можете використовувати потокове накладання NVIDIA GeForce Now, довго натискаючи кнопку меню Steam Deck, що також допоможе з навігацією у хмарному ігровому сервісі.

У NVIDIA попередили, що деякі ігри, такі як Genshin Impact, вимагають введення із геймпада в інтерфейсі налаштувань. Це означає, що вам потрібно буде використовувати трекпад для навігації параметрами меню. Також можна скористатися клавішею виходу, натиснувши кнопку Steam і ярлик на лівій панелі керування.

Якщо ви бажаєте налаштувати GeForce Now в Edge на SteamOS, у NVIDIA є кілька доступних ручних інструкцій, які стосуються як Chrome, так і Edge. Тепер залишилося чекати, чи Microsoft створить подібний сценарій встановлення, щоб полегшити налаштування Xbox Cloud Gaming для Steam Deck.

Раніше ProIT повідомляв, що стартап Synthesia за підтримки NVIDIA запускає реалістичні ШІ-аватари для корпоративних користувачів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.