ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Signal тепер підтримує імена користувачів замість номера телефону

author avatar ProIT NEWS

Signal вважається золотим стандартом для приватних і безпечних повідомлень, але платформа завжди вимагала від користувачів надавати свій номер телефону, щоб почати розмову з кимось. А це могло поставити під загрозу вашу конфіденційність, якщо не вжити додаткових заходів. Відтепер же Signal випускає звичайні імена користувачів, які можна використовувати замість номера телефону, тож ваш номер залишиться приватним. Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Публічне тестування підтримки імен користувачів було розпочато ще в листопаді, і тепер ця функція доступна для всіх користувачів програми Signal.

За замовчуванням ваш номер телефону більше не бачать усі, з ким ви спілкуєтесь у чаті. Натомість вам буде запропоновано створити унікальне ім’я користувача. Ваше ім’я користувача не збігається з відображуваним іменем і не є постійним дескриптором, це більше схоже на псевдонім.

Також існує нове налаштування, яке забороняє людям знаходити вас за вашим номером телефону. Тож вони не можуть почати нову розмову, якщо не знають вашого імені користувача. Це може бути корисним у випадках, коли спамери можуть вгадати ваш номер або продовжувати знаходити його деінде.

Розробники програми Signal повідомили у дописі в блозі: «Усе це необов’язково. Хоча ми змінили параметр за замовчуванням, щоб приховати ваш номер телефону від людей, які не зберегли його в контактах своїх телефонів, ви можете змінити це налаштування. Вам не потрібно створювати ім’я користувача, і ви маєте повний контроль над тим, чи бажаєте ви, щоб люди могли вас знайти за вашим номером телефону, чи ні. Який би вибір не спрацював для вас і ваших друзів, ви все одно зможете спілкуватися зі своїми контактами в Signal – як минулими, так і теперішніми».

Важливо відзначити, що вам все одно потрібен номер телефону, щоб користуватися програмою. Якщо у вашій сім’ї є члени родини, які не мають телефонів або використовують SIM-карти лише для передачі даних, ви, ймовірно, все ще обмежені iMessage, Skype, Discord та іншими службами. Зокрема, Discord є чудовим варіантом для сімейних групових чатів.

Підтримка імені користувача Signal все ще позначена як бета-функція, але вона буде доступна для всіх протягом найближчих тижнів. Вам необхідно буде оновити програму iPhone або Android до останньої версії, щоб побачити імена користувачів і встановити власні.

Раніше ProIT повідомляв, що X надає синю галочку верифікації терористичним групам.

Читайте також на ProIT: Як Twitter, але без Маска. Нова соцмережа Bluesky від колишнього CEO і співзасновника Twitter Джека Дорсі відкрила реєстрацію на платформі.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.