ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Winamp з’явиться на iPhone та Android

author avatar ProIT NEWS

Цього тижня Winamp опублікував пресреліз, у якому повідомив про те, що на платформі Creators, яка має бути чимось схожою на Patreon, де шанувальники можуть підтримувати виконавців і підписуватися на музику, вже понад 17 тисяч незалежних авторів. Про це повідомляє How-to-Geek.

Winamp for Creators має на меті стати єдиним магазином, за допомогою якого виконавці матимуть можливість керувати повною монетизацією своїх музичних творів через розповсюдження, ліцензування, створення NFT, керування їхніми авторськими правами, а також доступ до фан-зони, що дає змогу виконавцям надавати ексклюзивний контент, створюючи підписки безпосередньо з шанувальниками.

На сьогодні функції розповсюдження, а також фан-зона доступні у Winamp for Creators, функціональність NFT буде представлена ​​до кінця 2023 року.

До кінця цього року платформа буде доступна французькою та іспанською мовами, а також буде запущено кілька маркетингових інструментів, призначених для художників, які дають їм змогу просувати свої роботи, повідомляє BusinessWire.

Інтеграція служб керування авторським правом і ліцензування через платформи Bridger і Jamendo буде здійснюватися поступово у Winamp for Creators протягом першої половини 2024 року.

Також у березні 2023 року було запущено вебплеєр Winamp. Цей аудіоплеєр дає змогу слухати виконавців Fanzone, вашу особисту бібліотеку аудіотворів, а також численні радіостанції та подкасти.

Класична версія все ще доступна, як і оригінальна версія останньої служби на player.winamp.com як для настільних, так і для мобільних браузерів. Однак у квітні компанія нарешті представила Winamp Mobile, хоча й у бета-версії, яка все ще перебуває у стадії активної розробки.

За словами представників Winamp, до кінця 2024 року платформа сподівається мати майже 100 тисяч виконавців.

Мобільні версії для iOS та Android у закритій бета-версії також були запущені протягом першої половини 2023 року. Відгуки користувачів дуже позитивні й підтверджують актуальність розробки проєкту. Фінальні мобільні версії Winamp Player також плануються до кінця 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що Meta випустила власний ШІ-сервіс MusicGen, який створює музику.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.