ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

5 застосунків для Android, які підвищують продуктивність

author avatar ProIT NEWS

Коли потрібно працювати, а у вас під рукою – тільки телефон Android, наведені нижче застосунки, на думку експертів ZD NET, допоможуть швидко впоратися із задачами та підвищити продуктивність.

1. Slack

Хоча на перший погляд Slack може здатися не більш ніж інструментом обміну повідомленнями. Однак за допомогою цього застосунку можна ділитися файлами, створювати закладки для відповідей, переглядати ланцюжки, переходити до дзвінків, керувати вмістом, створювати автоматизацію, підключатися до сторонніх служб, переглядати свою історію. Підтримувати зв’язок із різними клієнтами було б серйозним викликом без цього застосунку.

Крім того, у Slack додана можливість вибору GIF, щоб ви могли «оживити» свої робочі повідомлення.

Slack можна використовувати безкоштовно, але якщо вам потрібні преміум-функції (які додають необмежену історію повідомлень, необмежену легку голосову бесіду тощо), ціна починається від $7,25 за користувача на місяць.

2. Trello

Trello не тільки спрощує створення та використання дощок Kanban, але й має всі функції, необхідні для роботи цих дощок поза стандартними випадками використання.

Наприклад, за допомогою шаблонів можна створювати дуже складні дошки, не докладаючи зайвих зусиль. Також можна створювати унікальні дошки, додавати сповіщення, підключатися до сторонніх сервісів і багато чого іншого.

Trello можна використовувати безкоштовно, але щоб отримати преміум-функції (наприклад, необмежену кількість дощок, розширені контрольні списки та власні поля), ціна починається від $5 за користувача на місяць.

3. Bitwarden

Ви можете бути здивовані, побачивши менеджер паролів у цьому списку, але коли більшість програм, служб та облікових записів захищено надійними паролями, знадобиться не менш надійна допомога у збереженні цих паролів.

Bitwarden має всі функції, до яких ви звикли у подібних програмах, але застосунок має ще такі функції, як Secure Send і Secure Notes, які дозволяють безпечно надсилати та зберігати конфіденційну інформацію.

Крім того, Bitwarden має відкритий вихідний код і пропонує серверне рішення, яке розміщено на власному хості. Якщо ви вагаєтеся, чи варто зберігати певне сховище на серверах Bitwarden, то можете розгорнути власне і зберегти ці паролі в себе.

Версія Bitwarden для Android чудово інтегрується з операційними системами, тому ви можете насолоджуватися функцією автоматичного заповнення, коли вам потрібно безпечно увійти в обліковий запис.

Bitwarden можна використовувати безкоштовно, але для отримання преміум-функцій (таких як Bitwarden Authenticator, вкладення файлів, екстрений доступ тощо) ціна починається від $1 на місяць.

4. Opera

Той, хто не вважає веббраузер інструментом продуктивності, не розуміє, як працюють сучасні веббраузери.

Opera – це не лише вебсторінки. Завдяки цьому браузеру ви не тільки отримуєте під рукою помічника зі штучним інтелектом (через вбудовану в Opera Aria), але й маєте My Flow, щоб плавно переходити між настільною та мобільною версіями, створювати Pinboards для контролю вмісту та нотаток і зберігати вебсторінки для читання офлайн.

Функції My Flow і Pinboards відрізняють Opera від конкурентів. Завдяки цим двом доповненням можна переглядати відкриті вкладки зі свого робочого столу на пристрої Android і створювати Pinboard для різних потреб.

Opera є безкоштовною для використання.

5. Notion

Notion – це не просто програма для нотаток. Notion призначено для документів, керування завданнями, співпраці, організації та публікації в Інтернеті. Фактично, Notion – це єдина програма, яка може замінити всі інші застосунки з цього списку.

Notion виводить завдання ведення нотаток на зовсім інший рівень. Програма є повноцінним інструментом управління проєктами та CRM, який має навіть трохи ШІ.

Нещодавно компанія додала віджет Quick Note Widget, який спрощує процес створення нотаток прямо із головного екрана вашого пристрою. Потрібно буде витратити деякий час, щоб налаштувати роботу з Notion, але як тільки ви звикнете до того, як працює застосунок, то побачите, що це безцінний інструмент продуктивності.

Notion можна використовувати безкоштовно, але щоб отримати доступ до преміум-функцій (таких як необмежена кількість блокувань для команд, необмежена кількість завантажень файлів і 30-денна історія сторінок), ціна починається від $8 за користувача на місяць.

Читайте також на ProIT: Android спростить імпорт із Google Photos у застосунках.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.