ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Найголовніше з Google I/O: ШІ Gemini інтегрується в усі продукти Google

author avatar ProIT NEWS

Потрібні лише дві літери, щоб описати конференцію розробників Google I/O: ШІ. Як і очікувалося, Google I/O цього року зосередилась на впровадженні Gemini у продукти Google.

Gizmodo розповідає про усе найважливіше, що було оголошено на конференції Google I/O.

Велика частина оновлень стосується вдосконалень Gemini. Так, штучний інтелект впровадять у центр кожного Android і він працюватиме щоразу, коли ви виконуєте пошук у Google.

Gemini, про яку вперше було оголошено на минулорічній виставці I/O, стає набагато сильнішою у наявних і майбутніх телефонах Pixel.

Незабаром користувачі отримають доступ до Gemini поверх будь-якої програми, що дозволить імпортувати згенерований штучним інтелектом текст або зображення.

У Circle to Search і Gemini Nano з’явиться більше можливостей, завдяки чому вони зможуть краще читати та розуміти текст, зображення та аудіо.

На початку конференції генеральний директор Сундар Пічаї оголосив, що цього тижня нарешті будуть представлені огляди від ШІ в пошуку, починаючи з користувачів у США. Згодом ця функція пошириться в інших країнах.

Протягом останнього року пошуковий штучний інтелект був ексклюзивним для учасників бета-версії Search Generative Experience, але тепер усі зможуть бачити першими результати штучного інтелекту для всіх своїх запитів. Зовсім інше питання, чи виявляться вони корисними.

Модель ШІ «Налаштована для пошуку Google» відповість на всі ваші запитання одразу

Компанія Google працює над тим, щоб зробити пошуковий штучний інтелект більш надійним, дозволяючи йому відповідати на низку запитань в одному запиті. Пізніше цього року користувачі зможуть вводити кілька пов’язаних запитань в одній підказці на панелі пошуку Google. Тоді відповіді будуть викладені одна за одною, намагаючись з’єднати крапки між вашими початковими запитаннями.

Ще однією новою функцією, яка може з’явитися в пошуку цього року, є можливість ставити запитання за допомогою голосу та відео.

Gmail отримує додаткові функції ШІ, які підсумовуватимуть довгі ланцюжки електронних листів у кілька коротких пунктів. Ця функція має стати доступною цього місяця для користувачів Search Labs.

Gemini можна використовувати для пошуку по фотографіях

Нова функція Google «Запитати фото» по суті використовує підказку Gemini для пошуку на ваших фотографіях чогось конкретного.

Генеральний директор Alphabet Сундар Пічаї показав, як це може дозволити користувачам переглядати фотографії для пошуку певного номерного знака або фотографії дочки, яка плаває. Ця функція повинна з’явитися «десь цього літа».

Gemini 1.5 Pro у NotebookLM

NotebookLM – це інструмент для навчання та виконання домашніх завдань зі штучним інтелектом, який може читати й інтерпретувати інформацію в документах або інших матеріалах.

Як і будь-який інший штучний інтелект, на практиці він може бути неоднозначним, але в Google кажуть, що він буде ще ефективнішим.

Завдяки додатковим агентам ШІ тепер він може відповідати на запити користувачів голосом, згенерованим штучним інтелектом. Сенс цього полягає в тому, щоб бути персоналізованим та інтерактивним для користувачів.

Агент ШІ у проєкті Astra

Лідер Google Deepmind Деміс Хассабіс продемонстрував те, що він назвав агентом ШІ, який корисний у повсякденному житті.

«Проєкт Astra» – це, по суті, кілька моделей штучного інтелекту, накладених одна на одну. Він здатний сприймати текст, зображення та відео і зберігати їх у своєрідному помічнику штучного інтелекту.

У попередньо записаній демонстрації команда показала, як ШІ може описати навколишнє середовище, запам’ятати, де востаннє бачив об’єкти, точно описати поточне місцезнаходження та, по суті, зробити все, що було обіцяно з такими продуктами, як Humane AI Pin і Rabbit R1.

Деякі з цих функцій буде додано до Google Gemini пізніше цього року.

Gemini 1.5 Flash – зменшений, швидший Gemini Pro

Google також представила нову модель під назвою Gemini Flash. Вона менша за Pro, але має бути швидшою і працювати з меншою затримкою. Тепер вона доступна в Google AI Studio та може підтримувати до 1 мільйона токенів. Розробники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до легендарних 2 мільйонів токенів.

Imagen 3 – найсучасніший генератор ШІ-зображень від Google

Оновлення попередніх генераторів зображень штучного інтелекту Imagen 3, як передбачається, зможе створювати фотографії, які є «фотореалістичними».

Компанія стверджувала, що детальніші підказки дадуть кращі результати. Крім того, це «найкраща модель компанії» для відтворення тексту.

Користувачі можуть зареєструватися для безкоштовного використання в ImageFX через labs.google, а розробники отримають його через Vertex AI.

Музика AI Sandbox

Власний музичний ШІ-генератор від Google об’єднується у повноцінний інструмент Music AI Sandbox, призначений для професіоналів, які створюють музику.

Раніше ProIT повідомляв, що Google Chrome поки що не вимикає файли cookie.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.