ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Засновник Buymeacoffee створив програму голосових нотаток на основі ШІ

author avatar ProIT NEWS

Інструменти на основі штучного інтелекту, такі як Whisper від OpenAI, дозволили багатьом програмам зробити транскрипцію невід’ємною частиною набору функцій для створення особистих нотаток. Але більшість із них пропонує досить обмежений набір функцій.

Новий застосунок Voicenotes, створений засновником Buymeacoffee Джіджо Санні та його дружиною Алішою, виділяється з-поміж конкурентів. Він включає помічника зі штучним інтелектом, який дає змогу ставити запитання до ваших минулих нотаток, а також має функцію резюме та інші параметри форматування. Про це повідомляє TechCrunch.

У відео подружня пара розробників повідомила, що пережила викидень. Щоб відволіктися, вони почали створювати інструмент для голосових нотаток.

Коли подружжя консультувалося із медичними працівниками, вони зробили багато голосових нотаток, щоб зафіксувати все, що говорили медсестри та лікарі, аби пізніше згадати цю інформацію. Це й підштовхнуло їх до ідеї мати під рукою інструмент транскрипції, щоб потім не потрібно було повторно відтворювати нотатки, аби запам’ятати подробиці.

Джіджо та Аліша надіслали першу версію програми в березні для вибраних тестувальників, а у квітні оприлюднили вебпрограму.

Вебпрограма Voicenotes не потребує входу в систему. Можна безпосередньо натиснути «Запис» і почати говорити, а програма розшифрує текст.

Ви можете записувати лише голосові нотатки тривалістю до 1 хвилини, якщо не заплатите за інструмент. Після припинення запису можна позначати нотатки тегами, редагувати їх і повторно створювати заголовки за допомогою ШI.

Також програма дає змогу використовувати штучний інтелект, щоб переформатувати нотатку. Її можна перетворити на публікацію у блозі, твіт, список справ або електронний лист. До того ж застосунок може створити короткий виклад нотатки та перерахувати основні моменти.

Також є функція «Запитай у мого штучного інтелекту», яка дає змогу шукати інформацію усно в нотатках за допомогою ШІ-помічника. Її можна використовувати, наприклад, якщо ви хочете згадати, яку марку рідини для миття посуду додали у свій продуктовий список 2 місяці тому.

Компанія випустила програми для iOS та Android. Це велика перевага, враховуючи, що Cleft Notes працює лише на Mac та iOS (ще в бета-версії).

Хоча AudioPen доступний як вебзастосунок із будь-якого місця, він не може виконувати фоновий запис на iOS. Якщо екран вашого смартфона заблокується або ви перейдете на іншу програму, він припинить запис.

Окрім конкуренції з іншими застосунками для створення голосових нотаток на базі штучного інтелекту, Voicenotes також має конкурувати з нативними програмами, такими як Google Recorder на Pixel і Transcribe Assist від Samsung. Обидві вони доступні лише на деяких моделях, але технологія прогресує.

Раніше ProIT повідомляв, що GitHub Copilot Workspace вдосконалює ШІ-функції для розробників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.