ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Ще одна новинка цього літа: Samsung представить свій новий foldable

author avatar ProIT NEWS

Компанія Samsung оголосила, що 26 липня планує представити нові смартфони зі складаним дисплеєм Galaxy Fold 5 і Galaxy Flip 5. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія проведе захід під назвою «На зворотному боці» в Сеулі, Південна Корея. Ця подія транслюватиметься у прямому ефірі на Samsung Newsroom, Samsung.com і на каналі компанії в YouTube о 07:00 за ET/14:00 за київським часом.

Очікується, що на заході південнокорейський технологічний гігант також представить Galaxy Watch 6 і нові планшети з серією Samsung Tab S9.

У травні компанія отримала дозвіл Адміністрації з питань контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) на функцію сповіщень про нерегулярний серцевий ритм у серії Galaxy Watch. Ця функція працює разом із функцією електрокардіограми (ЕКГ) Galaxy Watch для моніторингу серцевих ритмів.

У той час, коли Samsung збирається представити своє п’яте покоління смартфонів зі складаним дисплеєм, інші виробники також виходять на ринок таких пристроїв. За останні кілька місяців Google випустив свій перший foldable – Pixel Fold, а Motorola – Razr Plus. На початку цього року Oppo також випустила свій Oppo Find N2 Flip за межами Китаю.

За даними дослідницької компанії IDC, цього року виробники телефонів зберуть 21,4 мільйона складаних смартфонів, що на 50% більше, ніж у 2022 році.

Samsung уже дає змогу користувачам бронювати ці пристрої й отримувати кредит у розмірі $50 на придбання аксесуарів під час попереднього замовлення.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.