ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Samsung планує додати ШІ до свого голосового помічника Bixby

author avatar ProIT NEWS

Компанія Samsung може додати технологію генеративного штучного інтелекту до свого голосового помічника Bixby. Про це повідомляє CNBC з посиланням на топменеджера Samsung.

Компанія намагається не відставати від конкурентів і додає до своїх пристроїв генеративний ШІ. Технологічний гігант подвоїв свої зусилля після того, як Apple повідомила, що продемонструє свою стратегію з ШІ на щорічній Всесвітній конференції розробників вже у червні.

Bixby – це голосовий помічник, який є на кожному пристрої Samsung (смартфони, планшети, смартгодинники, телевізори тощо) з 2017 року. Він працює у режимі питання-відповіді або дії, проте не має такого широкого функціоналу, як ChatGPT.

Виконавчий віцепрезидент мобільного бізнесу Samsung Вон Джун Чой місяць тому повідомив у коментарі CNBC, що варто переглянути роль Bixby, щоб голосовий помічник став розумнішим. Додавання ШІ дасть змогу вести більш природну розмову та розробити інтерфейс, який підтримує продукти Samsung в екосистемі.

Поки невідомо, коли саме Bixby отримає генеративний ШІ, але впроваджувати його у свої пристрої компанія почала нещодавно.

Нагадаємо, у січні Samsung випустила нову серію S24, яка має низку функцій на базі штучного інтелекту.

Також ми писали, що компанія відкриває лабораторію, присвячену чипам ШІ нового покоління.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.