ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Samsung розширює ексклюзивні функції штучного інтелекту S24 на старі телефони Galaxy

author avatar ProIT NEWS

28 березня компанія Samsung випустить оновлення ПЗ One UI 6.1, яке дасть змогу користувачам моделей Galaxy S23, S23 FE, Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5 і планшетів Tab S9 отримати раніше ексклюзивні для Galaxy S24 функції Galaxy AI. Про це повідомляє PCMag.

Однією з найбільш привабливих функцій Galaxy AI є Circle to Search with Google. По суті, це спрощена версія Google Lens, яка дозволяє обводити об’єкт і надсилати його в Google для пошуку.

Коло для пошуку з Людиною-павуком

Крім того, програма Samsung Phone отримає функцію Live Translate, що дасть змогу спілкуватися зі співрозмовниками іншою мовою з перекладом у режимі реального часу завдяки Galaxy AI.

Ще одна функція Galaxy AI має назву Generative Edit. Вона дозволяє переміщати або змінювати розмір об’єктів на фотографіях і заповнювати затемнені частини.

Для тих, хто веде нотатки, програма Notes отримує Note Assist, яка може створити короткий виклад ваших записів і реорганізувати їх вміст для ясності.

У програмі Samsung Keyboard можна буде працювати й допомагати із перекладом Chat Assist.

Щоб перевірити, чи встановлено у вас найновішу версію One UI, перейдіть у «Параметри» > «Оновлення ПЗ» і торкніться «Завантажити та встановити».

Читайте також на ProIT: Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Вже відомо, коли користувачі почнуть за це платити.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.