ProIT: медіа для профі в IT
5 хв.

Samsung Galaxy Unpacked 2024

author avatar ProIT NEWS

Лінія Galaxy S24 була в центрі уваги Galaxy Unpacked.

Окрім того, що серія Galaxy S24 є просто щорічним оновленням апаратного забезпечення, яке включає найновіший процесор і багато іншого, серія Galaxy S24 відкрила нову еру для Samsung як перші телефони, які включають новий інструмент Samsung Galaxy AI.

Ми зібрали всі новини та оголошення з події Galaxy Unpacked.

Galaxy AI

Samsung оголосила, що «ШІ принесе нову реальність до нашого використання технологій та кожного аспекту нашого життя».

Galaxy AI дасть змогу власникам серії S24 увімкнути безбар’єрне спілкування за допомогою «інтелектуального перекладу тексту та викликів» завдяки Live Translate.

Вам більше не потрібно буде завантажувати програму стороннього розробника або використовувати інший пристрій. Доступний 13 мовами, Live Translate запамʼятовує ваш вибір мов і за замовчуванням запускається із ними.

Ця функція подібна з функцією Google Assistant, інтерфейс є чимось середнім між Google й Apple Translate. Функціонал також вбудований у клавіатуру, тому перекладач буде доступним прямо у ваших листуваннях.

Деякі інші захопливі речі, які використовуватиме Galaxy AI, включають Chat Assist, який гарантує, що ваші текстові повідомлення передадуть «правильний тон» одержувачу, і ProVisual Engine, який є набором інструментів, вдосконалених ШІ для редагування фотографій і відео на телефоні серії S24.

Galaxy AI також інтегровано в Android Auto, поглиблюючи інтеграцію смартфона та машини: керуйте вхідними повідомленнями, музикою й навігацією тощо за допомогою голосу.

Google та Samsung оголосили пряме багаторічне партнерство: «Можливості – безмежні».

Тепер пристрої Galaxy при обробці даних використовуватимуть Google Cloud.
А на всі ваші запити відтепер відповідатиме пошук Google (Samsung де-факто відходить від пріоритезації власного помічника Bixby).

Circle to Search – нова ключова функція, доступна в усіх застосунках. Google викликається натисканням кнопки «Додому». Обведіть, натисніть, заштрихуйте чи виділіть іншим чином будь-який елемент на екрані, й Google Lens розпізнає елемент та дасть вам довідку, пошукові результати. Ви можете ставити запитання до того, що ви виділили, і «спілкуватися» з Google щодо цього обʼєкта. Google підкреслює, що «бачить» не все на вашому екрані, а лише виділене вами.  

«Повна прозорість і повний контроль» у ваших руках. Ви обираєте, які застосунки й ШІ-функції мають доступ до певних частин вашого пристрою: фізичних (камера, мікрофон тощо) та цифрових (застосунки, особисті дані).

Galaxy S24 Ultra

Galaxy S24 Ultra стає новим флагманським смартфоном Samsung. Завдяки чипу Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 S24 Ultra має більшу потужність для «ефективної обробки ШІ».

Samsung обіцяє «виняткову стійкість до подряпин» завдяки склу Corning® Gorilla® Armor. Galaxy S24 Ultra захищений від води та пилу за стандартом IP68.

Крім того, Samsung оголосила інноваційну ідею – рамка S24 Ultra тепер зроблена з титану замість алюмінію, і сам смартфон став «дещо тонше».

Samsung також наздоганяє Apple (яка днями вперше в історії випередила Samsung у продажах смартфонів). Смартфони стають екологічнішими, вперше в історії Galaxy компанія відтепер повторно використовуватиме рідкоземельні матеріали, перероблений алюміній та вироблятиме коробки виключно з паперу.

Компанія обіцяє до 2025 року «повторно використовувати щонайменше один з елементів» кожного із пристроїв (включно з годинниками, навушниками тощо), а до 2030-го досягти ключових цілей до екологічної сталості.

Що стосується специфікацій, то S24 Ultra оснащений 6,8-дюймовим дисплеєм QHD+ AMOLED 2X з адаптивною частотою оновлення, яка може досягати 120 Гц.

Що стосується камер, то S24 Ultra має фронтальну камеру на 12 МП із діафрагмою F2.2 і кутом огляду 80 градусів (FOV).

Задня камера містить чотири камери: надширококутний об’єктив 12 МП із діафрагмою F2.2 і кутом огляду 120 градусів, ширококутний об’єктив 200 МП з оптичною стабілізацією зображення (OIS) і діафрагму F1.7 з кутом огляду 85 градусів. 50-мегапіксельний телеоб’єктив із п’ятикратним оптичним збільшенням, OIS, діафрагмою F3.4 і кутом огляду 22 градуси й 10-мегапіксельний телеоб’єктив із триразовим оптичним збільшенням, OIS, діафрагмою F2.4 і кутом огляду 36 градусів.

Galaxy S24 Ultra містить акумулятор ємністю 5000 мАг. У Samsung стверджують, що під час дротової зарядки телефона за допомогою сумісної технології доставки живлення (PD) пристрій може досягти 65% заряду за пів години за допомогою адаптера на 45 Вт і 5 А (кабель USB-C).

Є три варіанти конфігурації пам’яті для Galaxy S24 Ultra: 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ, тоді як єдина конфігурація оперативної пам’яті становить 12 ГБ.

Ціна на Samsung Galaxy S24 Ultra стартує від $1299.

Модель доступна у таких кольорах: титановий сірий, титановий чорний, титановий фіолетовий, титановий жовтий, титановий зелений, титановий синій і титановий помаранчевий.

Galaxy S24 Plus

Galaxy S24 Plus має 6,7-дюймовий динамічний дисплей QHD+, як і S24 Ultra, і таку ж динамічну частоту оновлення до 120 Гц.

S24 Plus включає ту саму фронтальну камеру, що й S24 Ultra: 12 МП із діафрагмою F2.2 і кутом огляду 80 градусів.

На задній панелі встановлено потрійну камеру з ультраширокою камерою на 12 МП із діафрагмою F2.2 і кутом огляду 120 градусів, ширококутним об’єктивом на 50 МП із діафрагмою OIS F1.8 і кутом огляду 85 градусів, а також телеоб’єктивом на 10 МП із восьмикратним оптичним збільшенням діафрагми F2.4 і кутом огляду 36 градусів.

Конфігурації пам’яті для S24 Plus включають 12 ГБ оперативної пам’яті та два варіанти пам’яті: 256 ГБ і 512 ГБ. Акумулятор телефона має ємність 4900 мАг, що досягає 65% приблизно за 30 хвилин під час дротової зарядки за допомогою адаптера на 45 Вт і кабелю USB-C на 5 А, сумісного з технологією PD.

Вартість Galaxy S24 Plus починається з $999,99.

Модель доступна у семи кольорах: оніксовий чорний, мармурово-сірий, кобальтово-фіолетовий і янтарно-жовтий, нефритовий зелений, сапфірово-блакитний і пісочний.

Galaxy S24

Galaxy S24 оснащений 6,2-дюймовим дисплеєм FHD+ із такою ж динамічною роздільною здатністю, яка досягає 120 Гц.

Звичайний S24 також включає ту саму камеру, що й S24 Plus: 12-мегапіксельну селфі-камеру із діафрагмою F2.2 і кутом огляду 80 градусів, а також потрійну камеру на задній панелі: надшироку 12-мегапіксельну із діафрагмою F2.2 і 120-градусним кутом огляду, ширококутний об’єктив 50 МП із діафрагмою OIS F1.8 і кутом огляду 85 градусів, а також телеоб’єктив 10 МП із восьмикратним оптичним збільшенням діафрагми F2.4 і кутом огляду 36 градусів.

Крім розміру екрана, інша відмінність між S24 і S24 Plus полягає у конфігураціях пам’яті: 8 ГБ оперативної пам’яті та два варіанти пам’яті: 128 ГБ і 256 ГБ. Хоча акумулятор менший (4000 мАг), у Samsung стверджують, що ви можете отримати до 50% заряду приблизно за пів години за допомогою адаптера на 25 Вт за допомогою кабелю USB-C 3 A, сумісного із технологією PD.

Як і S24 Plus, S24 поставляється у таких кольорах: оніксовий чорний, мармурово-сірий, кобальтово-фіолетовий і янтарно-жовтий, нефритовий зелений, сапфірово-блакитний і пісочний.

Його роздрібна ціна починається від $799,99. Попередні замовлення на серію Galaxy S24 вже починаються та будуть відправлені 31 січня.

Ще з оголошень від Samsung

Samsung Health пропонує:

1) глибше використання датчиків у Galaxy Watch;
2) ШІ-відстеження трендів і тенденцій;
3) розпізнавання потенційних хвороб;
4) відстеження своєчасного приймання ліків;
5) участь у медичних дослідженнях із міжнародними лабораторіями й інституціями.

Крім того, ваші пристрої тепер надаватимуть ШІ-рекомендації для покращення здоровʼя і формуватимуть особистий індекс здоровʼя – Vitality Score.

Компанія також представила Galaxy Ring – «розумне кільце» (дуже подібне до ŌURA – лідера цього ринку), що відстежує ключові показники здоровʼя, перебуваючи лише на одному вашому пальці.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.