ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Snap скорочує 10% персоналу: минулого року дохід компанії впав удвічі

author avatar ProIT NEWS

Американська компанія Snap, яка володіє месенджером Snapchat, планує звільнити близько 10% своїх співробітників, оскільки продовжує боротися зі спадом на ринку цифрової реклами. Про це повідомляє The Verge.

На початку 2023 року в компанії налічувалося близько 5300 співробітників. Snap вже скоротила 20% свого персоналу у 2022 році. Торік також було скорочено 3% з них.

Snap намагається вийти за межі свого основного продукту – соціальної мережі. Окуляри доповненої реальності виробництва компанії ніколи не були широко доступні, а інші апаратні проєкти, такі як дрон для селфі, були скасовані незабаром після запуску.

Навіть продукти, запущені в Snapchat, як-от Spotlight у стилі TikTok і послуга підписки Snapchat Plus, не розвивалися тими темпами, на які сподівалося керівництво компанії.

Тим часом вона зіткнулася з тими ж проблемами, що й інші технологічні та медіа-компанії в останні роки: скорочення ринку реклами та проблеми, пов’язані з обмеженнями Apple щодо відстеження користувачів на iOS. Дохід компанії зріс у третьому кварталі 2023 року, але це сталося після двох кварталів падіння.

У Snap не повідомили, де будуть зосереджені звільнення. У компанії заявили, що скорочення мали на меті «найкраще позиціонувати наш бізнес для виконання наших найвищих пріоритетів, а також забезпечити можливість поступово інвестувати для підтримки нашого зростання з часом».

Snap планує витратити до $75 мільйонів на вихідні та пов’язані з цим витрати.

Еван Шпігель, генеральний директор Snap, поставив амбітні цілі на 2024 рік. Компанія сподівається збільшити кількість щоденних користувачів приблизно на 17%, збільшити дохід від реклами на 20% і подвоїти кількість передплатників Snapchat Plus із нинішніх 7 мільйонів. Однак вона постійно не досягає своїх внутрішніх цілей, витрачаючи готівку.

«Ми реорганізуємо нашу команду, щоб зменшити ієрархію та сприяти особистому співробітництву. Ми зосереджені на підтримці наших членів команди, які нас покидають. Водночас ми дуже вдячні за їхню наполегливу роботу та великий внесок у розвиток Snap», – наголосив представник компанії Фаррін Джей в електронному листі The Verge.

Раніше ProIT повідомляв про низку масових скорочень у технологічних гігантах. Так, Google звільняє 100 співробітників YouTube і готує нові звільнення.

Також ми повідомляли, що компанія Amazon звільняє сотні співробітників у своїх підрозділах Prime Video та MGM Studio.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.