Amazon скорочує сотні робочих місць у Prime Video та MGM Studios
2 хв.

Amazon скорочує сотні робочих місць у Prime Video та MGM Studios

author avatar ProIT NEWS

Компанія Amazon звільняє сотні співробітників у своїх підрозділах Prime Video та MGM Studio, повідомляє CNBC.

Майк Гопкінс, який керує цими підрозділами, надіслав співробітникам записку в середу, у якій повідомив їх про скорочення робочих місць. Представник Amazon підтвердив звільнення.

Гопкінс сказав, що компанія пішла на скорочення, щоб «надати пріоритет нашим інвестиціям для довгострокового успіху бізнесу».

«Протягом минулого року ми розглядали майже всі аспекти нашого бізнесу... і виявили можливості зменшити або припинити інвестиції в певні сфери, одночасно збільшуючи наші інвестиції у контент і продукти, які забезпечують найбільший вплив. У результаті цих рішень ми скасуємо кілька сотень ролей в організації Prime Video та Amazon MGM Studios», – заявив Майк Гопкінс.

Звільнення відбулися в той же день, коли підрозділ Amazon Twitch оголосив про скорочення 500 робочих місць.

Amazon продовжує скорочувати кількість персоналу після року масових звільнень. Починаючи з кінця 2022 року, компанія ініціювала найбільші звільнення у своїй історії, скоротивши понад 27 тисяч робочих місць майже в усіх сферах діяльності компанії.

Ось повний текст листа співробітникам від Гопкінса:

«Командо,
ми зробили значні кроки на шляху до нашого довгострокового бачення Prime Video кращим місцем розваг для клієнтів у всьому світі, і я пишаюся всім, чого ми досягли як команда на сьогодні. Наші інвестиції у програмування, маркетинг і технології дали нам змогу розширити наш вибір блокбастерів, хіт-серіалів, спортивних трансляцій у прямому ефірі, найбільший у світі каталог TVOD разом із понад 650 партнерськими каналами по всьому світу, а також послуги AVOD, включно з Freevee, – усі доступні в єдиному місці, що радує клієнтів у всьому світі.
Крім того, придбавши MGM, ми збільшили наші інвестиції у театральні фільми та сприяли зростанню MGM+, а також наших ліцензійних і сторонніх виробництв. Водночас наша галузь продовжує швидко розвиватися, і важливо, щоб ми визначали пріоритетність наших інвестицій для довгострокового успіху нашого бізнесу, невпинно зосереджуючись на тому, що, як ми знаємо, є найбільш важливим для наших клієнтів.
Протягом минулого року ми розглядали майже всі аспекти нашого бізнесу з метою вдосконалення нашої здатності пропонувати ще більше проривних фільмів, телевізійних шоу та спортивних трансляцій у прямому ефірі у персоналізованому, простому у використанні розважальному досвіді для наших клієнтів у всьому світі. У результаті ми виявили можливості зменшити або припинити інвестиції в певні сфери, одночасно збільшуючи наші інвестиції та зосередившись на ініціативах щодо контенту та продуктів, які забезпечують найбільший вплив. Тому ми скасуємо кілька сотень ролей в організації Prime Video та Amazon MGM Studios.
Сьогодні ми почнемо зв’язуватися з колегами, які постраждали від скорочення робочих місць. Сповіщення буде надіслано найближчим часом, і ми очікуємо, що всі сповіщення в Америці буде завершено сьогодні вранці (за тихоокеанським часом), а в більшості інших регіонів – до кінця тижня. Ми дотримуємося місцевих процесів, які можуть включати час для консультацій із представницькими органами працівників, що, можливо, призведе до більш тривалого часу для спілкування у деяких країнах.
Це важке рішення, яке ми з керівництвом не сприймаємо легковажно. Важко прощатися із талановитими фахівцями, які зробили значний внесок від імені наших клієнтів, команди та бізнесу. Дякую за вашу відданість і працю.
Щоб допомогти з переходом, ми надаємо пакети, які включають виплату при звільненні, перехідні пільги залежно від країни та зовнішню підтримку працевлаштування. Prime Video – це одна з найпопулярніших переваг для учасників Prime та один із найпоширеніших розважальних майданчиків у світі. Я пишаюся тією роботою, яку ви щодня виконуєте для наших клієнтів, і з нетерпінням чекаю можливості продовжувати будувати наш бізнес у майбутньому.
Майк».

Раніше ProIT повідомляв, що Amazon Prime Video почне показувати рекламу з 29 січня.

Також ми розповідали, що Amazon укладає угоду з Microsoft на суму $1 мільярд на хмарні інструменти Microsoft 365.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.