ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Amazon Prime Video почне показувати рекламу з 29 січня

author avatar ProIT NEWS

Компанія Amazon оголосила про плани включати рекламу у фільми та телешоу, які транслюються на її платформі Prime Video. Користувачі почнуть бачити рекламу 29 січня, повідомляє The Verge.

«Це дасть нам змогу продовжувати інвестувати у привабливий контент і продовжувати збільшувати ці інвестиції протягом тривалого періоду часу», – заявила компанія в електронному листі клієнтам про очікуваний перехід на «обмежену рекламу».
«Ми прагнемо мати значно менше реклами, ніж лінійне телебачення та інші постачальники потокового телебачення. Від вас не вимагається жодних дій, і поточна ціна вашого членства Prime не змінюється», – додали у компанії.

Клієнти мають змогу платити додатково $2,99 на місяць, щоб уникати реклами.

Решта електронного листа підсумовує численні переваги підписки Prime. Безсумнівно, це спроба утримати клієнтів від скасування підписки через впровадження реклами.

Зараз Amazon Prime коштує $14,99 на місяць або $139 на рік. На Prime Video можна підписатися індивідуально за $8,99 на місяць. Нова плата за потокове передавання без реклами призведе до того, що Prime коштуватиме трохи менше $18, а автономне Prime Video – трохи менше $12.

Amazon також керує Freevee – безкоштовним потоковим сервісом, який спонсорується рекламою. В електронному листі компанії зазначається, що «контент у прямому ефірі, як-от спорт, і контент, пропонований через Amazon Freevee, і надалі міститиме рекламу».

Цей крок відбувся на тлі того, що конкуруючі потокові сервіси продовжують повсюдно підвищувати тарифи на підписку та показувати рекламу клієнтам із їхніми найдешевшими тарифними планами.

Disney Plus, Hulu, Max, Netflix і Paramount Plus містять рекламу на найдоступніших рівнях. Сама місячна вартість Amazon Prime не змінюється, але якщо ви хочете зберегти той самий досвід перегляду фільмів і серіалів, який маєте сьогодні, починаючи з 29 січня вам доведеться заплатити більше.

Раніше ProIT повідомляв, що Amazon укладає угоду з Microsoft на суму $1 мільярд на хмарні інструменти Microsoft 365.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.