ProIT: медіа для профі в IT
4 хв.

Вечір п’ятниці: спробуйте найкращі розширення Safari для iPhone, iPad і Mac у 2023 році

author avatar ProIT NEWS

Розширення до Safari – чудові способи підвищити продуктивність, безпеку та конфіденційність. 9to5mac пропонує ТОП найкращих розширень, які варто спробувати.

PiPifier – PiP для будь-якого відео

PiPifier – це рідне розширення Safari, яке дозволяє переглядати будь-яке відео HTML5 у форматі PiP (Picture-in-Picture). Після встановлення розширення потрібно відкрити відео (YouTube, Twitch, Netflix тощо) і клацнути піктограму Pipifier на панелі інструментів.

Загалом, PiPifier пропонує знайомий досвід, до якого ми звикли на iPhone та iPad, як досить плавний обхідний шлях для відео у форматі PiP. Іноді може знадобитися кілька хвилин, щоб кнопка засвітилася (стала доступною) для великих файлів, наприклад, фільмів.

Ціна: безкоштовно.

Сумісність: Mac (macOS 10.12 або новіша версія).

StopTheMadness – поверніть свій веббраузер

StopTheMadness, ймовірно, найпотужніше та найхимерніше розширення в цій добірці. Воно перекриває спроби вебсайтів заблокувати такі функції вебпереглядача, як комбінації клавіш ⌘, перетягування, автозаповнення імен користувачів, паролів та електронних листів, вибір тексту тощо.

Це розширення також видаляє теги відстеження, такі як utm_source, з URL-адрес і запобігає клікджекінгу в Gmail, Facebook та ін.

Однією з його найкращих функцій є здатність зупиняти скорочення URL-адрес. StopTheMadness перевіряє покликання, які ви натискаєте в Safari, на наявність відомих засобів скорочення посилань, таких як bit.ly і tinyurl.com, і завантажує нескорочений пункт призначення замість скороченої URL-адреси. Це відбувається без розширення з використанням файлів cookie або даних сайту, тому ваш клік неможливо відстежити.

Ціна: $7,99-$9,99.

Сумісність: iPhone, iPod touch і Mac (macOS 10.12 або новіша версія).

DuckDuckGo – оцінки конфіденційності вебсайту в реальному часі

Не секрет, що Apple продовжує вдосконалювати свою конфіденційність і відстеження. Компанія продовжує залишатися одним із провідних гравців у сфері приватного перегляду, а її розширення Safari – вишенька на торті.

Розширення DuckDuckGo не тільки забезпечує ще один рівень захисту конфіденційності під час перегляду, але також містить унікальну функцію під назвою Privacy Grade. Індикатор у реальному часі з’являється на панелі інструментів Safari та дає вам інформацію про методи конфіденційності вебсайтів, які ви відвідуєте.

Ціна: безкоштовно.

Сумісність: Mac (macOS 11 або новіша версія).

Grammarly – допомога з орфографією

База користувачів цього розширення нараховує понад 30 мільйонів активних користувачів щодня. Grammarly – одна з тих програм, після встановлення яких ви не можете уявити життя без них.

Після інсталяції практично скрізь, де ви пишете текст у Safari, ви побачите піктограму Grammarly у нижньому або верхньому правому куті, що у реальному часі допомагає з орфографією, граматикою, пунктуацією, структурою речень, тоном і ясністю. Це корисно для всіх, хто має клавіатуру.

Ціна: Freemium.

Сумісність: Mac (macOS 10.12.4 або новіша версія).

1Password – дешевий менеджер паролів

1Password також може бути вам знайомий. Це, мабуть, найкращий менеджер паролів зі зручним розширенням Safari для швидкого доступу до існуючих паролів у вашому сховищі або створення нових. Ви також можете зберігати ліцензії на програмне забезпечення та іншу важливу інформацію.

Безпека 1Password хороша – справді хороша. Звичайно, найбезпечнішого способу зберігання паролів взагалі ніде не існує, але наскрізне 256-бітне шифрування AES, автентифіковане шифрування AES-GCM-256 і PBKDF2 для хешування паролів – це все, що можна вимагати від менеджера паролів.

Ціна: 14-денна безкоштовна пробна версія, $2,99 на місяць.

Сумісність: Mac (macOS 10.12.6 або новіша версія).

Keyword Search – шукайте сайти лише за ключовим словом

Keyword Search – це кардинальна економія часу. Розширення Safari дозволяє налаштувати прямий пошук за допомогою будь-якої пошукової системи, використовуючи таку просту фразу, як введення «a», що спрямовує до AirPods на Amazon. Це так само просто, як відкрити розширення пошуку за ключовими словами в Safari, ввести цільову URL-адресу та гарячу фразу. Інше ключове слово «новини» спрямовує на CNN через DuckDuckGo, а «космос» переводить на дочірній сайт 9to5Mac, Space Explored.

Ціна: безкоштовно.

Сумісність: iPhone, iPod touch, iPad і Mac (macOS 11.0 або новіша версія).

Momentum – початкові сторінки для фокусування та натхнення

Momentum замінює нудні сірі стартові сторінки, які надає Safari, надихаючою інформаційною панеллю з оновленнями погоди, мотиваційними цитатами, списками справ і красивими шпалерами.

Ось деякі ключові функції розширення:

  • Здатність щодня встановлювати мету/фокус/намір.
  • Швидка інформація про погоду та прогноз.
  • Мотиваційні цитати.
  • Налаштування часу роботи та відпочинку за допомогою режиму балансу.
  • Створення та керування завданнями за допомогою вбудованого списку справ.

Ціна: безкоштовно.

Сумісність: iPhone, iPod touch, iPad і Mac (macOS 10.12 або новіша версія).

Бонус: Wayback Machine

Wayback Machine – некомерційна ініціатива, яка має на меті архівувати Інтернет. Відвідувачі можуть ввести URL-адресу, вибрати діапазон дат, а потім почати перегляд архівної версії цього сайту практично з будь-якого моменту часу.

Розширення Safari дає змогу робити все, що робить основний сайт, не виходячи з поточного вікна. Ви також можете робити знімки екрана, архівувати та безпосередньо ділитися сторінками з ним.

Зрештою, Wayback Machine – цікавий спосіб провести час, повертаючись назад і спостерігаючи, як вебсайт змінився за ці роки.

Ціна: безкоштовно.

Сумісність: Mac (macOS 10.14 або новіша версія).

Раніше ProIT розповідав про ТОП-10 інструментів з ШІ для оптимізації вашого життя у 2023 році.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.