ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

ТОП-10 інструментів з ШІ для оптимізації вашого життя у 2023 році

author avatar ProIT NEWS

Ще ніколи використання штучного інтелекту не було таким простим. Завдяки величезному списку інструментів, доступних в Інтернеті, ШІ може допомогти вам у створенні презентацій, сортуванні ваших фінансів і навіть створенні цілого вебсайту з нуля.

Science Focus обрав найкращі інструменти зі штучним інтелектом для покращення власного життя.

1. ChatGPT – відповіді «про все потроху» під рукою

Коли справа доходить до інструментів ШІ, немає більш відомої назви, ніж ChatGPT, чат-бот від OpenAI, адже він «вміє все потроху».

Потрібно створити вебсайт? Він може надати код. Хочете отримати повноцінну коротку історію про динозаврів, які керують місцевою владою? Вона тут. Потрібен сценарій стендап-виступу… Гаразд, ChatGPT взагалі не розуміє гумору, але він докладе всіх зусиль.

2. SlidesGo – найкраще для презентацій

Абсолютно безкоштовний інструмент SlidesGo для створення презентацій з ШІ. Усе, що потрібно зробити, це повідомити йому тему, бажаний стиль, тон і дати йому зробити свою справу. Потім ви можете долучитись і внести будь-які потрібні зміни.

3. Sanebox – контроль над електронною поштою

Помічник електронної пошти на основі штучного інтелекту Sanebox розчищає ваші електронні листи, витягуючи важливі речі на передній план, а все інше впорядковує в акуратні папки.

З часом Sanebox дізнається, що ви хочете бачити, надаючи пріоритет електронним листам від певних людей і приховуючи те, що ви ніколи не відкриваєте. Нічого не видаляється, просто переміщується у віртуальні кулуари.

4. Cleo – сортування фінансів

Cleo має можливість сортувати ваші фінанси, складати бюджетні плани й економити ваші гроші там, де ви раніше не знали, що зможете... Але він робитиме все це, розмовляючи з вами, як тато, який щойно дізнався визначення слова мем.

Як тільки ви звикнете до цього, Cleo стане хорошим джерелом порад щодо бюджету, допоможе позбавити вас від овердрафту або просто навчить краще планувати свої гроші.

5. SurferSEO – освоєння світу SEO

Методи пошукової оптимізації (SEO) пройшли довгий шлях. SEO тепер – це складне мистецтво показників, оновлень і важкої роботи.

На щастя, для початківців існують інструменти з ШІ. SurferSEO є одним із найвідоміших: він створює контент, готовий до SEO, проводить перевірки вебсайтів і загалом виконує більшість дрібних пошукових робіт за вас.

6. Wix ADI – створення вебсайту

Створити вебсайт ще ніколи не було так просто. Такі компанії, як Wix, використовують штучний інтелект для сортування копії вебсайту, дизайну, функціональності та майже всіх інших частин.

Просто дайте відповіді на кілька запитань, надайте основну інформацію та натисніть Alt. І от у вас є повний вебсайт, де ви можете внести невеликі зміни, щоб він ідеально відповідав вашому баченню.

7. Soundraw – пошук звукової доріжки

Музика, створена штучним інтелектом, пройшла довгий шлях. Не так давно найкращі результати були безладними звуками, через які експериментальний джаз здавався скоординованим. Тепер ви можете вибирати жанри, швидкість і навіть відчуття від пісні, водночас отримуючи мелодію, яка звучить як справжня пісня.

Soundraw є лідером у цій галузі. На всю музику не поширюється авторське право, а модель повністю навчається на музиці, створеній командою, тому немає жодних побоювань щодо вкраденого контенту.

8. Jasper – розробка ідеальної маркетингової кампанії

Jasper – майстер на всі руки. Він наповнений інструментами для створення маркетингових кампаній, написання текстів, створення зображень, логотипів і навіть визначення загального тону вашої реклами.

Jasper може фактично діяти як цілий маркетинговий відділ вашої компанії. Однак, як і більшість інструментів з ШІ, він може створити цілу маркетингову кампанію за лічені секунди, але потрібна додаткова пара очей, щоб зробити її більш… людяною. Щоб не здавалося, що це написав робот, який не розуміє людей.

9. Genei – узагальнює прочитане

Безліч вкладок вебпереглядача, списки наукових робіт, які варто запам’ятати, і система виділення, яка, напевно, мала сенс, коли ви починали.

Genei – це інструмент, який намагається вирішити багато з цих проблем. Він може узагальнити прочитане та запропонувати огляди й основні моменти із довгих статей.

Потім ці документи можна зберігати у проєктах і папках, у яких можна шукати певні цитати та фрази. Ви навіть можете поставити Genei конкретні запитання щодо статті, якщо це лише ідея для ніші, яка вам потрібна.

10. Grammarly – удосконалюйте своє письмо

Grammarly (до речі, український застосунок) показує граматичні помилки, виправлення пунктуації та пропонує більш чіткі формулювання.

Інструмент на основі штучного інтелекту іноді може неправильно зрозуміти ваш тон, намагаючись зробити так, щоб ви звучали дивно пасивно-агресивно для колеги або дещо задушливо у веселому листі, але здебільшого Grammarly просто рятує вас від орфографічних помилок.

Раніше ProIT повідомляв, що експерти визначили топ-10 трендів у технології IoT (Інтернету речей) та їхній вплив на світ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.