ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Amazon укладає угоду з Microsoft на суму $1 мільярд на хмарні інструменти Microsoft 365

author avatar ProIT NEWS

Microsoft готується залучити Amazon.com як клієнта своїх хмарних інструментів продуктивності у межах угоди на суму понад $1 мільярд, повідомляє Insider з покликанням на джерело, знайоме з внутрішніми документами компанії.

Microsoft, акції якої підвищилися майже на 1% на розширених торгах після цього повідомлення, відмовилася від коментарів. В Amazon також не відповіли на запит Reuters про коментар.

Amazon через свій підрозділ Amazon Web Services створює власні продукти для підвищення продуктивності та співпраці (а саме AWS WorkDocs і WorkMail), але, очевидно, використовує локальні продукти Microsoft Office для внутрішнього використання, інформує RedmondMag.

Згідно з повідомленням, перехід Amazon на хмарну Microsoft 365 розпочнеться у листопаді. Можливо, одночасно з випуском продукту Microsoft 365 Copilot на основі штучного інтелекту 1 листопада, і триватиме до 2024 року.

У Microsoft нині готують «організації для роботи з офісом і безпекою» до величезного впливу на ресурси від наявності Amazon як клієнта, повідомляє Insider.

Публічний хмарний сегмент ринку поділяється між Amazon і Microsoft, і обидва конкурують за послуги, ціни, розмір і, останнім часом, за зростання (Amazon завжди був лідером ринку хмарних послуг, але останнім часом його ріст сповільнився, в той час як Microsoft зростає).

З 2019 до 2021 року ці дві компанії брали участь у тривалій гучній війні тендерів за багатомільярдний хмарний контракт із Міністерством оборони США. Цей конфлікт завершився рік тому, коли, після багатьох вагань і спроб, Міністерство оборони вирішило розподілити договір між Microsoft, Amazon, Google й Oracle.

Раніше Meta, Microsoft та Amazon запустили картографічний проєкт із відкритим кодом, який може стати конкурентом Google Maps та Apple Maps.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.