ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Copilot від Microsoft 365 коштуватиме $30 на місяць

author avatar ProIT NEWS

Microsoft оголосила ціни на Copilot, і вони недешеві. Copilot коштуватиме додаткових $30 на користувача в місяць. У багатьох випадках це подвоїть або навіть потроїть місячні витрати клієнтів.

Copilot можна додати до Microsoft 365 Business Standard або Premium ($12,50 і $22 за користувача на місяць відповідно) або до облікових записів Microsoft 365 E3 або E5 для підприємств ($36 або $57 за користувача на місяць). Copilot не можна додати до Microsoft 365 Business Basic або будь-якого домашнього плану, пише Ars Technica.

Висока вартість, ймовірно, пов’язана зі значними витратами на сервери для роботи з такими моделями генеративного ШІ. Copilot також отримує контекст з електронних листів, документів та інших файлів у хмарі Microsoft 365, тому кожна компанія, яка використовує Microsoft, матиме різний набір даних.

Copilot зараз перебуває на етапі тестування. За словами фахівців Microsoft, у його програмі платного раннього доступу Copilot вже взяли участь 600 корпоративних клієнтів. Компанія ще не оголосила, коли сервіс стане загальнодоступним.

Microsoft також анонсує Bing Chat Enterprise – нову версію служби Bing Chat на базі ChatGPT, яку цього року компанія включила в усі свої продукти.

«Версія Bing Chat Enterprise надає вашій організації робочий чат на базі ШІ із захистом комерційних даних, – пишуть Юсуф Мехді та Джаред Спатаро з Microsoft у своєму блозі. – Завдяки Bing Chat Enterprise дані користувачів і бізнесу захищені й не виходять за межі організації. Те, що входить і виходить, залишається захищеним. Дані чату не зберігаються, і у Microsoft немає доступу до них. Це означає, що ніхто не може переглядати ваші дані. І ваші дані не використовуються для навчання моделей».

На відміну від Copilot, Bing Chat Enterprise буде доступний передплатникам Microsoft 365 Business без додаткової плати. У майбутньому Microsoft планує пропонувати самостійну версію за $5 на користувача в місяць.

Раніше повідомлялося, що ця орієнтована на бізнес версія чат-продукту Microsoft «може коштувати в 10 разів більше, ніж клієнти зараз платять за використання звичайної версії ChatGPT».

Цілком можливо, що з’явиться інша версія Bing Chat із додатковими гарантіями для медичних і фінансових організацій із суворими вимогами до конфіденційності. Також можливо, що у повідомленнях про ціни сплутали Bing Chat із дійсно дорогим сервісом Microsoft 365 Copilot, пише Ars Technica.

Раніше ми повідомляли, що Meta та Microsoft випускають Llama 2 – мовну модель ШІ для комерційного використання.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.