ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Застосунок для всього: у Twitter (X) з’являться банківські послуги

author avatar ProIT NEWS

Власник соцмережі Twitter Ілон Маск пояснив, чому він вирішив змінити бренд Twitter на X. Американський мільярдер зазначив, що це більше, ніж просто зміна назви, повідомляє CNBC.

«Twitter був придбаний X Corp як для забезпечення свободи слова, так і як прискорювач для X – застосунку для всього. Це не просто перейменування компанії, яка продовжує робити те саме», – пояснив Маск.

Ребрендинг Twitter стосується не лише назви соціальної мережі, а і її функціоналу.

«Назва Twitter мала сенс, коли це було лише повідомлення зі 140 символів, які рухалися туди-сюди, як цвірінькання птахів, але тепер ви можете публікувати майже все, включно з кількома годинами відео. Найближчими місяцями ми додамо комплексні комунікації та можливість керувати усім вашим фінансовим світом. Назва Twitter не має сенсу в цьому контексті, тому ми повинні попрощатися з пташкою», – зазначив Ілон Маск.

Перехід від Twitter до X відображає крок до мети Маска перетворити платформу на те, що він називає «застосунком для всього».

Бізнес-аналітики вважають такі зміни ризикованими, адже вони скасовують роки брендингу «синьої пташки Twitter». До того ж ребрендинг відбувається на тлі відтоку рекламодавців із соцмережі, які налякані останніми змінами платформи, що ініціював Ілон Маск.

Нещодавно він найняв колишнього менеджера з реклами NBCUniversal Лінду Яккаріно на посаду генерального директора. Цей крок експерти розцінюють як спробу допомогти заспокоїти рекламодавців.

Звернувшись до персоналу, вона зауважила, що X продовжуватиме розвивати досвід у сфері відео, аудіо, обміну повідомленнями, банківських послуг і платежів, які «порадують» користувачів, щоб «створювати глобальний ринок для ідей, товарів, послуг і можливостей».

«Ви пишете історію, і нашій трансформації немає меж. Усіх запрошуємо побудувати X разом з нами», – додала Яккаріно.

Аналітики прогнозують, що зміна логотипа Twitter знищить від $4 до $20 млрд від вартості бренду.

Раніше ProIT повідомляв, що Twitter змінив логотип. Напередодні також стало відомо, що Ілон Маск заснував новий стартап xAI, щоб «зрозуміти природу Всесвіту».

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.